TRA-30VA/16.5V - Transformator sieciowy
Kod: 19582
Na zamówienie
Czas realizacji:
4 dni
  • Napięcie wejściowe: 230 V AC
  • Napięcie wyjściowe z zasilacza: 16 V DC
  • Regulacja napięcia wyjściowego: NIE
  • Wydajność prądowa zasilacza: 1,8 A
  • Ilość wyjść zasilania: 1
  • Obciążalność pojedyńczego wyjścia: 1,8 A
  • Zabezpieczenie zasilacza: Przeciwzwarciowe
  • Wbudowany wyświetlacz: NIE
  • Moduł ethernet / Wi-Fi: NIE
  • Materiał obudowy: Plastik
  • Montaż: Natynkowy
  • Obudowa zewnętrzna: NIE
  • Temperatura pracy: -10...+40 °C
  • Gwarancja producenta: 24 miesiące
wszystkie parametry
Opis
TRA-30VA/16.5V - Transformator sieciowy 30 VA / 16.5 V, dedykowany do zasilania central i modułów dodatkowych ROPAM: OptimaGSM-PS, NeoGSM-PSBasicGSM-PS i MultiGSM-IP. Do cech charakterystycznych transformatora można zaliczyć:
  • Napięcie / prąd wyjściowy: 16.5 V / 1.8 A (przewody w zestawie)
  • Zabezpieczenie zwarciowe: bezpiecznik T250mA
  • Transformator zalany żywicą w obudowie ABS
  • Montaż w obudowach O-R3D, O-R4D lub O-RHD
  • Możliwość montażu na płaskim podłożu
  • Napięcie wejściowe: 230 V AC
  • Ilość wyjść zasilania: 1
  • Wbudowany wyświetlacz: NIE
  • Moduł ethernet / Wi-Fi: NIE
  • Materiał obudowy: Plastik
  • Montaż: Natynkowy
  • Obudowa zewnętrzna: NIE