Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

STB24VM1 - Sterownik radiowy do bram z silnikiem 24V DC, radioodbiornik superheterodynowy, pamięć 112 pilotów, kodowanie zmienne KEELOQ, zabezpieczenie przeciążeniowe

Parametry techniczne:

 • Typ urządzenia: Sterownik radiowy
 • Częstotliwość pracy: 433.92 MHz
 • Typ wyjść: Przekaźnikowe NO / NC
 • Napięcie zasilania: 24V AC
 • Wymiary: 140 x 75 x 30 mm
 • Gwarancja producenta: 12 miesięcy

STB24VM1 - Sterownik radiowy przystosowany do zdalnej kontroli napędu bram, wyposażonych w silnik 24V DC. Urządzenie jest wyposażone w superheterodynowy odbiornik radiowy i współpracuje z pilotami, które do transmisji danych używają systemu kodowania KEELOQ (433.92 MHz).

Układ superheterodynowy zastosowany w odbiorniku (mieszanie sygnału wielkiej częstotliwości z częstotliwością z lokalnego generatora) gwarantuje bardzo dobrą czułość i selektywność urządzenia. Radioodbiornik został wyposażony w pamięć, umożliwiającą wgranie do 112 pilotów.

Komunikacja ze sterownikiem odbywa się przy pomocy kodu dynamicznie zmiennego KEELOQ, który znacznie podnosi bezpieczeństwo użytkowania systemu - transmisja jest utajniona i niemożliwe jest skopiowanie kodu pilota przez osoby trzecie.

Tryby pracy bramy:

 • Podstawowy - Praca pracuje w cyklu "Otwieranie - Pauza - Zamykanie" Naciśnięcie przycisku pilota zatrzyma wykonywany przez bramę manewr. Po pełnym otwarciu bramy sterowni rozpoczyna naliczanie tzw. czasu pauzy, po którym automatycznie rozpocznie manewr zamykania. Naciśnięcie przycisku pilota w czasie pauzy anuluje odliczanie. Do zamknięcia bramy konieczne będzie użycie pilota
 • Parking - Brama pracuje w cyklu "Otwieranie - Pauza - Zamykanie". Naciśnięcie przycisku w trakcie otwierania bramy nie powoduje żadnej reakcji. Kiedy brama jest otwarta jest naliczany czas pauzy, po którym brama automatycznie się zamknie. Użycie pilota podczas czasu pauzy rozpocznie odliczanie od nowa. Naciśnięcie pilota podczas manewru zamykania zatrzyma pracę siłowników, a następnie rozpocznie proces ponownego otwierania bramy

Sterownik radiowy STP ma możliwość współpracy z wyłącznikami krańcowymi typu NO lub NC oraz z fotokomórkami typu NC - znacznie podnoszą bezpieczeństwo stosowania systemu automatycznego sterowania. Jeżeli linia fotokomórek zostanie przerwana podczas wykonywania manewru zamykania, sterownik automatycznie odwróci kierunek pracy siłowników (odwrócenie kierunku pracy siłowników następuje po zmianie biegunowości).

Urządzenie jest dodatkowo wyposażone w zabezpieczenie przeciążeniowe, wejście STOP, służące do całkowitego blokowania bramy i wyjście na lampę sygnalizacyjną, która może pracować w 2 trybach:

 • Lampa ostrzegawcza - mruga w czasie wykonywania przez bramę manewru zamykania lub otwierania
 • Lampa doświetleniowa - dodatkowe źródło oświetlenia

Pomoc techniczna

 • Tomasz Tarnówka

  tel: 32 644 11 58 wew. 819

 • Michał Puto

  tel: 32 644 11 58 wew. 832

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz