Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

ST100HS - Sterownik radiowy do bram i rolet z jednofazowym silnikiem 230V AC, kodowanie zmienne KEELOQ, pamięć 12 pilotów, 2 piloty w zestawie, zasięg 100 m

Parametry techniczne:

 • Typ urządzenia: Sterownik radiowy
 • Zasięg: 100 m
 • Częstotliwość pracy: 433.92 MHz
 • Typ wyjść: Przekaźnikowe NO / NC
 • Napięcie zasilania: 230V AC
 • Wymiary: 87 x 87 x 39 mm
 • Gwarancja producenta: 12 miesięcy
ST100HS - Sterownik radiowy przystosowany do zdalnej kontroli napędu bram lub rolet z jednofazowym silnikiem indukcyjnym 230V AC. W skład zestawu wchodzą radioodbiornik montowany bezpośrednio na napędzie automatyki oraz 2 piloty dwukanałowe DWB100HT.
 
Układ superheterodynowy zastosowany w odbiorniku (mieszanie sygnału wielkiej częstotliwości z częstotliwością z lokalnego generatora) gwarantuje bardzo dobrą czułość i selektywność urządzenia. Radioodbiornik został wyposażony w pamięć, umożliwiającą wgranie do 12 pilotów.
 
Komunikacja ze sterownikiem odbywa się przy pomocy kodu dynamicznie zmiennego KEELOQ, który znacznie podnosi bezpieczeństwo użytkowania systemu - transmisja jest utajniona i niemożliwe jest skopiowanie kodu pilota przez osoby trzecie.
 
Wygląd wewnętrzny odbiornika ST100HS
 
Sterownik pracuje w trybie "Otwieranie - Pauza - Zamykanie" - Naciśnięcie przycisku pilota rozpocznie manewr otwierania. Po jego zakończeniu sterownik rozpoczyna zliczanie tzw. "czasu pauzy", po upływie którego automatycznie rozpocznie zamykanie bramy. Czas pauzy może być programowany przez użytkownika systemu, do maksymalnie 4 min.
 
ST100HS ma możliwość współpracy z wyłącznikami ściennymi, fotokomórkami typu NC i lampą sygnalizacyjną - znacznie podnosi bezpieczeństwo systemu automatycznego sterowania. Jeżeli linia fotokomórek zostanie przerwana podczas wykonywania manewru zamykania, sterownik automatycznie odwróci kierunek pracy siłowników (zatrzyma, a następnie rozpocznie ponowne otwieranie bramy).
 
DWB100HT - Dwukanałowy pilot radiowy, przeznaczony do współpracy z systemem bezprzewodowym ELMES. Pilot pracuje na częstotliwości 433.92 MHz (zasięg 100 m) i charakteryzuje się niezawodnością oraz bezpieczeństwem użytkowania.

Pomoc techniczna

 • Maciej Stanek

  tel: 32 644 11 58 wew. 831

 • Łukasz Sikora

  tel: 32 644 11 58 wew. 825

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz