RM5-12V-4P - Moduł przekaźnikowy 4 kanałowy, DIN
Kod: 34798
Na zamówienie
Czas realizacji:
4 dni
  • Obciążalność wyjść przekaźnikowych: 5 A
  • Wejście do kontroli stanu drzwi: NIE
  • Obsługa protokołu Wiegand: NIE
  • Możliwość pracy autonomicznej: NIE
  • Napięcie zasilania: 12 V DC
  • Wymiary: 36 x 90 x 58 mm (szer. x wys. x gł.)
  • Gwarancja producenta: 24 miesiące
  • Dodatkowa gwarancja: Możliwość uzyskania dodatkowych 24 miesięcy
wszystkie parametry
rm5-12v-4p-modul-przekaznikowy-4-kanalowy-din
Opis
RM5-12V-4P - Moduł przekaźnikowy wyposażony w 4 wyjścia NO umożliwiający sterowanie urządzeniami 230 V. Jako najważniejsze cechy urządzenia wymienić można:
  • 4 złącza NO ( 4 przekaźniki C/NO)
  • Cewka 12 V DC
  • SPST
  • Obciążenie styków 5 A / 230 V AC
  • Napięcie wyzwalające 10 - 14 V DC, 20 mA/ 12 V DC
  • Sygnalizacja LED
  • Wbudowane zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
  • Izolacja galwaniczna cewka - styki ( 2.5 kV AC)
  • Wyprowadzone złącza śrubowe / złącza sprężynowe ( C/NO)
  • Montaż na szynie DIN TH35
  • Napięcie zasilania: 12 V DC