RC19-9U-450MB - Wisząca szafa RACK 19", 9U 450 mm, blacha 0,6 mm
Kod: 35857
Mało
Czas realizacji:
24h
  • Rozmiar RACK: 19"
  • Wysokość RACK: 9 U
  • Głębokość: 450 mm
  • Obciążenie statyczne: 40 kg
  • Drzwi frontowe: Metalowe
  • Zdejmowalne panele boczne: NIE
  • Panel tylny: Brak
  • Otwory na przewody: Od dołu, Od góry
  • Materiał: Blacha stalowa
  • Grubość blachy: 0,6 mm
  • Kolor: Czarny
  • Wymiary: 520 x 460 x 450 mm
  • Waga: 8 kg
  • Gwarancja producenta: 24 miesiące
wszystkie parametry
rc19-9u-450mb-wiszaca-szafa-rack-19-9u-450-mm
Opis
RC19-9U-450MB - Wisząca szafa RACK 19", umożliwiająca montaż do kilkunastu urządzeń w miejscu z ograniczoną przestrzenią. W szafie możemy zainstalować elementy min:
  • Sprzętu teleinformatycznego
  • Monitoringu
  • Systemów alarmowych
  • Sieci telewizyjnej
  • Lokalnych sieci LAN
Do najważniejszych cech szafy zaliczyć można:
  • Drzwi frontowe z możliwością otwarcia o 180°
  • Możliwość prawego / lewego montażu drzwi
  • Wykonanie z blachy stalowej o grubości 0.8 mm
  • Otwory wentylacyjne w dolnej i górnej części obudowy
  • Możliwość montażu wentylatora o wymiarach 120 x 120 mm
  • Zamek patentowy zamykany na kluczyk
  • Wyłamywany przepust kablowy
  • Brak tylnej ściany
  • Samodzielny montaż szafy
Regulowane belki
Zapewnienie swobody montażu
Połączenie wsporników z korpusem szafy za pomocą śrub pozwoliło na stworzenie systemu regulacji. Daje to większą swobodę przy organizacji wnętrza szafy. Otwory montażowe wykonane w trzech różnych głębokościach zostały odsunięte od siebie co 30 mm. Zabieg ten pozwala na jak najlepsze dopasowanie szafy do umieszczonych w niej komponentów.
Stosowanie szaf RACK 19" utrzymuje wysoki standard i porządek w instalacji. Szereg akcesoriów takich jak listwy zasilające, organizery, półki i wentylatory pozwalają na optymalne dopasowanie szafy do potrzeb użytkownika.
  • Rozmiar RACK: 19"
  • Wysokość RACK: 9 U
  • Głębokość: 450 mm
  • Obciążenie statyczne: 40 kg
  • Drzwi frontowe: Metalowe
  • Panel tylny: Brak
  • Materiał: Blacha stalowa
  • Grubość blachy: 0,6 mm
  • Kolor: Czarny
  • Wymiary: 520 x 460 x 450 mm