PSD12050 - Impulsowy zasilacz wtyczkowy 12V/5A
Kod: 06341
Mało
Czas realizacji:
24h
  • Napięcie wejściowe: 230 V AC
  • Napięcie wyjściowe z zasilacza: 12 V DC
  • Regulacja napięcia wyjściowego: NIE
  • Wydajność prądowa zasilacza: 5 A
  • Ilość wyjść zasilania: 1
  • Obciążalność pojedyńczego wyjścia: 5 A
  • Moc zasilacza: 60 W
  • Sprawność: 87%
  • Zabezpieczenie zasilacza: Przeciwzwarciowe, Przeciążeniowe, Przepięciowe
  • Wbudowany wyświetlacz: NIE
  • Moduł ethernet / Wi-Fi: NIE
  • Materiał obudowy: Plastik
  • Montaż: Szyna DIN
  • Obudowa zewnętrzna: NIE
wszystkie parametry
Opis
PSD12050 - Stabilizowany zasilacz impulsowy, 12V DC, 5 A
PSD12050 - Stabilizowany zasilacz impulsowy, przystosowany do współpracy z urządzeniami 12V DC, których maksymalny pobór prądu nie przekracza 5 A. Jest w szczególności dedykowany do zasilania kamer monitoringu przemysłowego - posiada wtyk DC 5.5/2.1 osadzony na kablu o długości 145 cm i uchwyty montażowe na moduł zasilacza.
  • Napięcie wejściowe: 230 V AC
  • Ilość wyjść zasilania: 1
  • Moc zasilacza: 60 W
  • Sprawność: 87%
  • Wbudowany wyświetlacz: NIE
  • Moduł ethernet / Wi-Fi: NIE
  • Materiał obudowy: Plastik
  • Montaż: Szyna DIN
  • Obudowa zewnętrzna: NIE
  • Temperatura pracy: -10...+40 °C
  • Wymiary: 116 x 54 x 35 mm (szer. x wys. x gł.)