PSC12010 - Dopuszkowy zasilacz impulsowy 12V/1A
Kod: 08707
Dużo
Czas realizacji:
24h
  • Napięcie wejściowe: 230 V AC
  • Napięcie wyjściowe z zasilacza: 12 V DC
  • Regulacja napięcia wyjściowego: NIE
  • Wydajność prądowa zasilacza: 1 A
  • Ilość wyjść zasilania: 1
  • Obciążalność pojedyńczego wyjścia: 1 A
  • Zabezpieczenie zasilacza: Przeciwzwarciowe, Przeciążeniowe
  • Wbudowany wyświetlacz: NIE
  • Moduł ethernet / Wi-Fi: NIE
  • Materiał obudowy: Plastik
  • Montaż: Dopuszkowy
  • Obudowa zewnętrzna: TAK
  • Klasa szczelności: IP67
  • Temperatura pracy: 0...+40 °C
wszystkie parametry
Opis
PSC12010 - Stabilizowany zasilacz impulsowy, 12V DC, 1 A, hermetyczna obudowa
PSC12010 - Stabilizowany zasilacz impulsowy, przystosowany do współpracy z urządzeniami 12V DC, których maksymalny pobór prądu nie przekracza 1 A. Jest w szczególności dedykowany do zasilania kamer monitoringu przemysłowego - posiada wtyk DC 5.5/2.1 osadzony na kablu o długości 50 cm.
  • Napięcie wejściowe: 230 V AC
  • Ilość wyjść zasilania: 1
  • Wbudowany wyświetlacz: NIE
  • Moduł ethernet / Wi-Fi: NIE
  • Materiał obudowy: Plastik
  • Montaż: Dopuszkowy
  • Obudowa zewnętrzna: TAK
  • Klasa szczelności: IP67
  • Wymiary: 50 x 48 x 25 mm