PFS3010-8ET-96-V2 - 10-portowy switch PoE
Kod: 30699
Na zamówienie
Czas realizacji:
4 dni
  • Porty PoE: 8x RJ-45 FE (802.3af/at/bt)
  • Porty UPLINK: 2x RJ-45 GbE
  • Standardy: 802.3, 802.3ab, 802.3u, 802.3x
  • Standardy PoE: 802.3af (15,4 W), 802.3at (30 W), 802.3bt (60 W)
  • Budżet mocy PoE: 96 W
  • Przepustowość wewnętrzna: 5,6 Gbps
  • Zarządzalny: Nie
  • Tablica MAC: 8k
  • Funkcje: Long Range, Watchdog
  • Obudowa: Desktop
  • Redundantne zasilanie: NIE
  • Zasilanie: 48 V DC
  • Pobór mocy: max. 96 W
  • Temperatura pracy: -10...+55 °C
wszystkie parametry
Opis
  • Wbudowany port 802.3af/at/bt  ≤90 W (10/100Mb/s)
  • Wbudowanych 7 portów 802.3af/at  ≤30W (10/100Mb/s)
  • 2 porty RJ45 UpLink (10/100/1000 Mb/s)
  • Budżet mocy PoE wynoszący 96 W
  • Zasięg do 250 metrów (tryb Extend)
  • Przepustowość do 5.6 Gb/s
  • Optyczna sygnalizacja pracy (diody LED)
  • Tablicy adresów MAC 8K
  • Zabezpieczenie przepięciowe do 6 kV
  • Wbudowana funkcja Watchdog
  • Zacisk do podłączenia przewodu ochronnego w zestawie
  • Zasilanie DC 53 V (zasilacz w zestawie)
Porty PoE 802.3af/at
Jednoczesna transmisja danych i zasilanie kamer
Port PoE 802.3bt
Urządzenie zostało wyposażone w jeden port umożliwiający pracę w standardzie 802.3bt. Dzięki niemu switch może zasilać bardziej wymagające prądowo urządzenia. Moc maksymalna portu 802.3bt wynosi 90 W. Należy przy tym pamiętać, że całkowity budżet mocy switcha nie może przekroczyć 96 W.
Tryb Long Range
Zwiększenie zasięgu transmisji
Funkcja Watchdog
Automatyczny reset
  • Porty UPLINK: 2x RJ-45 GbE
  • Budżet mocy PoE: 96 W
  • Zarządzalny: Nie
  • Tablica MAC: 8k
  • Obudowa: Desktop
  • Redundantne zasilanie: NIE
  • Zasilanie: 48 V DC
  • Pobór mocy: max. 96 W
  • Wymiary: 190 x 30 x 100 mm