MCT12M-DES-IO - Czytnik zbliżeniowy MIFARE 13.56MHz z klawiaturą i liniami WE/WY
Kod: 23173
Mało
Czas realizacji:
24h
  • Czytnik zbliżeniowy: Mifare 13,56 MHz
  • Zasięg odczytu: Do 7 cm
  • Ilość wejść NO/NC: 3
  • Ilość wyjść przekaźnikowych: 1
  • Ilość wyjść tranzystorowych: 2
  • Praca autonomiczna: NIE
  • Interfejs komunikacyjny: RS485
  • Zasilanie: 12 V DC
  • Pobór prądu: 85 mA
  • Kolor: Grafit
  • Obudowa zewnętrzna: TAK
  • Klasa szczelności: IP65
  • Temperatura pracy: -25... +60 °C
  • Wymiary: 152,5 x 46 x 23 mm
wszystkie parametry
mct12m-des-io-czytnik-zblizeniowy-mifare-1356mhz-z-klawiatura-i-liniami-we-wy
Opis
  • Wbudowany czytnik MIFARE 13.56MHz, odczytujący numery CSN, SSN i MSN
  • Wbudowana klawiatura numeryczna, z 2 przyciskami funkcyjnymi
  • Programowanie i konfiguracja z poziomu aplikacji RogerVDM
  • Zasięg odczytu do 7 cm
  • Wbudowane trzy wskaźniki LED
  • Wbudowany tamper sabotażowy
  • Detekcja otwarcia obudowy oraz oderwania od podłoża
System RACS 5
Uniwersalny i funkcjonalny system KD
  • Kontroli dostępu do pomieszczeń i wind
  • Sterowania i prezentacji stanu systemu alarmowego, z poziomu punktów logowania
  • Sterowania elementami automatyki budynku, wraz z monitorowaniem stanu jej pracy
  • Przygotowania danych wejściowych do systemów rozliczenia czasu pracy
Czytnik zbliżeniowy MCT12M-IO
Czytnik MIFARE
Wygodne i łatwe sterowanie przejściem
Do budowy modelu MCT12M-IO wykorzystano czytnik zbliżeniowy standardu MIFARE 13.56 MHz (Ultralight i Classic). Przy jego pomocy, sterowanie zworą lub zamkiem elektrycznym nie sprawia najmniejszych problemów - wystarczy zbliżyć wcześniej zaprogramowaną kartę i drzwi zostaną otwarte. Czytnik jest w stanie odczytać:
  • Numer seryjny karty (CSN)
  • Numer programowalny (SSN i MSN)
Klawiatura numeryczna
Obsługa przejścia przy pomocy kodu PIN
Tył czytnika zbliżeniowego MCT12M-IO
Linie wejścia / wyjścia
Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi
  • 3 parametryczne linie wejściowe, połączone wewnętrznie z +12V przez rezystor 5.6 kOhm
  • 2 wyjścia tranzystorowe typu otwarty kolektor (OC), o obciążalności 15 V / 150 mA
  • 1 wyjście przekaźnikowe z pojedynczym stykiem NO / NC, o obciążalności 30 V / 1.5 A
  • NO
  • NC
  • EOL/NO
  • EOL/NC
  • 2EOL/NO
  • 2EOL/NC
  • 3EOL/NO
  • 3EOL/NC
  • 3EOL/DW/NO
  • 3EOL/DW/NC
Interfejs RS485
Stabilna komunikacja z kontrolerem systemu KD
Uchwyt czytnika zbliżeniowego MCT12M-IO
RogerVDM
Szerokie możliwości konfiguracji i programowania
Uwaga!
Obudowa IP65
Bezawaryjna praca w warunkach zewnętrznych
  • Zapyleniem i dostaniem się do wnętrza czytnika drobnych zabrudzeń
  • Opadami atmosferycznymi i strugami wody z dowolnej strony
  • Skrajnie niskimi i wysokimi temperaturami w zakresie -25...+60 oC
Dodatkowe cechy czytnika:
  • Diodowa sygnalizacja pracy
  • Wbudowany głośnik sygnalizacyjny
  • Zabezpieczenie antysabotażowe (ochrona przed otwarciem obudowy)
Akcesoria czytnika zbliżeniowego MCT12M-IO
  • Ilość wejść NO/NC: 3
  • Praca autonomiczna: NIE
  • Zasilanie: 12 V DC
  • Pobór prądu: 85 mA
  • Kolor: Grafit
  • Obudowa zewnętrzna: TAK
  • Klasa szczelności: IP65
  • Wymiary: 152,5 x 46 x 23 mm