MCT12E-BK - Czytnik zbliżeniowy UNIQUE 125kHz
Kod: 18296
Mało
Czas realizacji:
24h
  • Czytnik zbliżeniowy: UNIQUE 125 kHz
  • Zasięg odczytu: Do 7 cm
  • Ilość wejść NO/NC: 3
  • Ilość wyjść przekaźnikowych: 1
  • Ilość wyjść tranzystorowych: 2
  • Praca autonomiczna: NIE
  • Interfejs komunikacyjny: RS485
  • Zasilanie: 12 V DC
  • Pobór prądu: 40 mA
  • Kolor: Grafit
  • Obudowa zewnętrzna: TAK
  • Klasa szczelności: IP65
  • Temperatura pracy: -25... +60 °C
  • Wymiary: 152,5 x 46 x 23 mm
wszystkie parametry
mct12e-bk-czytnik-zblizeniowy-unique-125khz
Opis
  • Wbudowany czytnik EM 125 kHz (UNIQUE), odczytujący numery seryjne kart CNS
  • Komunikacja z kontrolerem przy pomocy interfejsu RS485 lub RACS CLK/DT
  • Programowanie i konfiguracja z poziomu aplikacji RogerVDM
  • Zasięg odczytu do 7 cm
System RACS 5
Uniwersalny i funkcjonalny system KD
RACS 5 można zaliczyć do zaawansowanego i wysoce funkcjonalnego systemu, dedykowanego do realizacji:
  • Kontroli dostępu do pomieszczeń i wind
  • Sterowania i prezentacji stanu systemu alarmowego, z poziomu punktów logowania
  • Sterowania elementami automatyki budynku, wraz z monitorowaniem stanu jej pracy
  • Przygotowania danych wejściowych do systemów rozliczenia czasu pracy
Czytnik zbliżeniowy MCT12E-BK
Czytnik UNIQUE
Wygodne i łatwe sterowanie przejściem
Do budowy modelu MCT12E-BK standardowy czytnik kart zbliżeniowych EM 125 kHz (UNIQUE). Dzięki niemu, sterowanie zworą lub zamkiem elektrycznym nie sprawia najmniejszych problemów - wystarczy zbliżyć wcześniej zaprogramowaną kartę i drzwi zostaną otwarte. Czytnik jest w stanie odczytać numery seryjne kart (CSN).
Model może również obsługiwać dodatkowy czytnik serii PRT.
Interfejs RS485
Stabilna komunikacja z kontrolerem systemu KD
Interfejs RACS CLK/DTA
Alternatywny sposób komunikacji z kontrolerem
  • Dwukierunkową komunikację
  • Wykorzystanie standardowych kabli sygnałowych (np. skrętki UTP)
  • Skuteczny zasięg do 150 m
Tył czytnika MCT12E-BK
RogerVDM
Szerokie możliwości konfiguracji i programowania
Uwaga!
Obudowa IP65
Bezawaryjna praca w warunkach zewnętrznych
  • Zapyleniem i dostaniem się do wnętrza czytnika drobnych zabrudzeń
  • Opadami atmosferycznymi i strugami wody z dowolnej strony
  • Skrajnie niskimi i wysokimi temperaturami w zakresie -25...+60 oC
Akcesoria czytnika MCT12E-BK
  • Ilość wejść NO/NC: 3
  • Praca autonomiczna: NIE
  • Zasilanie: 12 V DC
  • Pobór prądu: 40 mA
  • Kolor: Grafit
  • Obudowa zewnętrzna: TAK
  • Klasa szczelności: IP65
  • Wymiary: 152,5 x 46 x 23 mm