M-SEP/HDR-60-24 - Zasilacz na szynę DIN 24V/2.5A
Kod: 38374
Mało
Czas realizacji:
24h
  • Napięcie wejściowe: 230 V AC
  • Napięcie wyjściowe z zasilacza: 21,6 - 29 V DC
  • Regulacja napięcia wyjściowego: TAK
  • Wydajność prądowa zasilacza: 2,5 A
  • Ilość wyjść zasilania: 2
  • Obciążalność pojedyńczego wyjścia: 2,5 A
  • Moc zasilacza: 60 W
  • Wbudowany wyświetlacz: NIE
  • Moduł ethernet / Wi-Fi: NIE
  • Materiał obudowy: Plastik
  • Montaż: Szyna DIN
  • Obudowa zewnętrzna: NIE
  • Klasa szczelności: IP20
  • Temperatura pracy: -10...+50 °C
wszystkie parametry
m-sep-hdr-60-24-zasilacz-na-szyne-din-24v-25a
Opis
  • Napięcie wyjściowe 24 V DC (21.6 - 29 V DC)
  • Zasilanie 100 - 240 V AC
  • Możliwość zasilenia do 20 monitorów jednocześnie
  • Zabezpieczenie SCP / OLP / OVP
  • Montaż na szynie DIN TS-35/7.5 lub TS-35/15
  • Obudowa IP20
Zastosowane zabezpieczenia:
  • Zabezpieczenie przeciwzwarciowe SCP
  • Zabezpieczenie przeciążeniowe OLP
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe OVP
  • Napięcie wejściowe: 230 V AC
  • Ilość wyjść zasilania: 2
  • Moc zasilacza: 60 W
  • Wbudowany wyświetlacz: NIE
  • Moduł ethernet / Wi-Fi: NIE
  • Materiał obudowy: Plastik
  • Montaż: Szyna DIN
  • Obudowa zewnętrzna: NIE
  • Klasa szczelności: IP20
  • Wymiary: 88 x 89 x 59 mm (szer. x wys. x gł.)