Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny
IVORY - Czujka ruchu z optyką zwierciadlaną, cyfrowe przetwarzanie sygnału, pamięć alarmu, kompensacja temperatury.
 

Parametry techniczne:

 • Rodzaj czujki: PIR
 • Wykrywalna prędkość ruchu: Do 3 m/s
 • Zalecana wysokość montażu: 2.1 - 3 m
 • Temperatura pracy: -10...+55 oC
 • Zasilanie: 12V DC
 • Pobór prądu: 12 mA
 • Wymiary: 57 x 123 x 42 mm
 • Waga: 0.112 kg
 • Gwarancja producenta: 24 miesiące
IVORY - Zaawansowana czujka ruchu z optyką zwierciadlaną, przeznaczona do instalacji w systemach antywłamaniowych. Wyposażona w cyfrowy algorytm detekcji, zwierciadło sekwencyjne i funkcję kompensacji temperatury, gwarantuje wiarygodną detekcję i dobrą odporność na wystąpienie fałszywych alarmów. Dodatkowo czujka charakteryzuje się płynną regulacją czułości i jest wyposażona w pamięć alarmu (mruganiem diod LED wskazuje, która czujka wywołała alarm).
 
Układ optyczny IVORY działa w oparciu o wysokiej jakości lustro segmentowe, które zapewnia jednakową czułośc w całym obserwowanym obrzerze oraz eliminuje tzw. martwą strefę. Prezentowany model posiada płytkę elektroniki z wbudowanymi rezystorami w konfiguracji 2EOL i certyfikat EN-50131 GRADE 2.
Technologia lustra segmentowego w czujniku IVORY
 
Wbudowane rezystory parametryczne w czujce IVORY
IVORY - widok na zaciski śrubowe
Cyfrowe przetwarzanie sygnału:
W tradycyjnych analogowych czujkach ruchu parametry mogą się zmieniać z czasem. Ma na to wpływ nie tylko starzenie się elementów elektronicznych, ale także temperatura, wilgotność powietrza czy poziom zakłóceń elektromagnetycznych. W czujkach IVORY zastosowano cyfrową obróbkę sygnału nowej generacji - dzięki temu będzie działać stabilnie i niezawodnie przez wiele lat użytkowania, bez względu na warunki panujące w pomieszczeniu.
 
Cyfrowa kompensacja temperatury:
Czujki ruchu PIR wykrywają różnicę pomiędzy temperaturą tła a temperaturą przemieszczającego się człowieka. Dlatego niezmiernie ważne jest automatyczne dostosowywanie się czujnika to temperatury panującej w chronionym chronionym. Czujka ruchu IVORY robi to doskonale i dlatego zapewnia detekcję ruchu w tak szerokim zakresie temperatur.
 
Akcesoria wchodzące w skład zestawu IVORY
 
Płynna regulacja czułości:
Gdy w pomieszczeniu chronionym występują czynniki mogące zakłócić pracę czujki ruchu, takie jak ruch powietrza, ogrzewanie podłogowe, itp., istnieje potrzeba zmniejszenia czułości czujki, tak aby nie powodowała fałszywych alarmów. Dlatego w czujce SATEL IVORY zastosowano możliwość płynnego regulowania czułości.

Pomoc techniczna

 • Maciej Stanek

  tel: 32 644 11 58 wew. 831

 • Łukasz Sikora

  tel: 32 644 11 58 wew. 825

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz

Ochrona strefy podejścia w czujkach ruchu