montersi-lcp

INT-SF-B - Klawiatura strefowa

Kod: 28856

Warianty:

  • Biały
  • Czarny
Mało
Czas realizacji:
24h
268,14 zł
netto: 218,00 zł
  • Rodzaj urządzenia: Obsługa jednej strefy
  • Wbudowany czytnik kart: NIE
  • Rodzaj czytnika: -
  • Kompatybilny z centralami: INTEGRA
  • Wyświetlacz: -
  • Wyjścia przekaźnikowe: 1
  • Wejście do kontroli stanu drzwi: TAK
  • Obsługa protokołu Wiegand: NIE
  • Rodzaj klawiatury: mechaniczna
  • Kolor podświetlenia: biały
  • Ekran dotykowy: -
  • Możliwość pracy autonomicznej: NIE
  • Obsługiwane karty pamięci: -
  • Stopień zabezpieczenia wg PN-EN 50131-1: Grade 2
wszystkie parametry
Opis

INT-SF-B - Klawiatura umożliwiająca sterowanie 1 strefą systemu, zbudowanego w oparciu o centrale alarmową serii INTEGRA lub INTEGRA Plus. Posiada funkcje urządzenia kontroli dostępu i charakteryzuje się wyjątkowo eleganckim designem. INT-SF-B może być polecana wszystkim właścicielom systemów alarmowych, którzy chcą go rozszerzyć o dodatkową klawiaturę sterującą.

INT-SF-B - Klawiatura strefowa, dedykowana do współpracy z centralami alarmowymi serii INTEGRA i INTEGRA Plus. Przystosowana do montażu wewnątrz pomieszczeń, umożliwia sterowanie 1 strefą alarmową - załącz / wyłącz czuwanie, zmień hasło, wywołaj alarm:

  • NAPAD
  • POŻAR
  • POMOC

Wygląd zewnętrzny i sygnalizacja pracy:

INT SF została wyposażona w klasyczną klawiaturę numeryczną z podświetlanymi przyciskami, umożliwiającą łatwą obsługę przy braku dobrego oświetlenia. Klawiatura posiada diodowa reprezentację stanu strefy i zabezpieczenie antysabotażowe, chroniące przed nieautoryzowanym otwarciem i oderwaniem obudowy. Na jej wyposażeniu znajduje się również przetwornik piezoelektryczny, dający możliwość ustawienia sygnalizacji dźwiękowej dla poszczególnych zdarzeń w systemie.

INT-SF-B_6_zw

Praca jako urządzenie kontroli dostępu:

INT-SF-B może pracować jako kontroler pojedynczego przejścia. Jest wyposażona w przekaźnik do sterowania elektroczaczepem lub ryglem i posiada wejście do podłączenia czujki otwarcia drzwi.

Dodatkowe cechy:

  • Klawiatura charakteryzuje się nowoczesnym designem, dzięki któremu komponuje się z wystrojem każdego pomieszczenia. Jest doskonałym rozszerzeniem maniupilatorów INT-KLFR, INT-TSi, INT-TSG i INT-KSG
  • Cechuje się również stosunkowo prostą instalacją i konfiguracją. Konfiguracja odbywa się z poziomu manipulatora lub przy pomocy programu DLOADX.

opakowanie-klawiatury-INT-SF-W

  • Rodzaj urządzenia: Obsługa jednej strefy
  • Wbudowany czytnik kart: NIE
  • Rodzaj czytnika: -
  • Kompatybilny z centralami: INTEGRA
  • Wyświetlacz: -
  • Wyjścia przekaźnikowe: 1
  • Wejście do kontroli stanu drzwi: TAK
  • Obsługa protokołu Wiegand: NIE
  • Rodzaj klawiatury: mechaniczna
  • Kolor podświetlenia: biały
  • Ekran dotykowy: -
  • Możliwość pracy autonomicznej: NIE
  • Obsługiwane karty pamięci: -
  • Stopień zabezpieczenia wg PN-EN 50131-1: Grade 2
  • Napięcie zasilania: 12 V DC
  • Pobór prądu (średni): 20 mA
  • Pobór prądu (maksymalny): 40 mA
  • Kolor: Czarny
  • Temperatura pracy: -10...+55 °C
  • Wymiary: 80 x 143 x 25 mm
  • Waga: 180 g
  • Gwarancja producenta: 24 miesiące

Jeśli opis produktu jest niewystarczający dla ciebie, zadaj pytanie a my rozwiejemy twoje wątpliwości

  • Tomasz Tarnówka
    Tomasz Tarnówka
    tel: 32 644 11 50 wew. 819
  • Rafał Bińczyk
    Rafał Bińczyk
    tel: 32 644 11 50 wew. 829