F1.6AR.2201 - Bezpiecznik 1,6A / 250V, 5x20mm
Kod: 29106
Czas realizacji:
24h
Opis
F1.6AR.2201 - Bezpiecznik 1,6A / 250V, 5x20mm. Pasujące siłowniki do bram przesuwnych:
Podmiot odpowiedzialny za produkt
Producent
Nazwa: Nice Polska Sp. z o.o.
Adres: ul. Parzniewska 2a, 05-800, Pruszków, Polska
Generuj PDF i wyślij na maila
Generuj PDF i pobierz / drukuj
Typ opisu:
Wysłane
Unable to sendd
Generuj PDF
Generuj PDF i pobierz / drukuj
Typ opisu:
Wysłane
Unable to
send
Zadaj pytanie
Michał Putotel: 32 644 11 50 wew. 832 -
Rafał Musiorskitel: 32 644 11 50 wew. 840
Możesz także napisać
Wiadomość do nas dotarła. Skontaktujemy się w najbliższym, możliwym terminie.
Nie można wysłać wiadomości
Porównanie produktów: 0
zobacz porównanieNewsletter
Firma czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00
E-SYSTEM Sp. z o.o.
32-340
Zabagnie
ul. Czarnoleska 10
Wsparcie
Informacje
- MONITORING WIZYJNY
SYSTEMY ALARMOWE
Systemy alarmowe
- Satel VERSA
- Satel INTEGRA
- Satel PERFECTA
- Satel MICRA
- Satel BE WAVE
- Satel ABAX 2
- ROPAM
- ELMES (433 MHz)
- Przyciski napadowe
- AJAX
- AX Pro
- Czujki alarmowe
- Czujki autonomiczne
- Czujki papierosów
- Bariery podczerwieni
- Sygnalizatory
- Sterowniki radiowe
- Powiadomienie GSM
- Stacje monitorowania
- Obudowy
- Moduły przekaźnikowe
- Moduły zaciskowe
- Kable do programowania
- Rezystory i akcesoria
- SYSTEMY PPOŻ
- DOMOFONY
- WIDEODOMOFONY
- AUTOMATYKA BRAM
- INTELIGENTNY BUDYNEK
- KONTROLA DOSTĘPU
- SIECI LAN
SZAFY RACK
Szafy Rack
- Wiszące szafy RACK
- Stojące szafy RACK
- Półki, szuflady i obudowy
- Patch panele
- Keystone
- Przełącznice światłowodowe
- Organizery kabli
- Szyny montażowe
- Uchwyty montażowe
- Przepusty szczotkowe
- Panele zaślepiające i cokoły
- Chłodzenie do szaf
- Listwy zasilające
- Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe
- Akcesoria montażowe
- NAGŁOŚNIENIE
- KABLE I PRZEWODY
- TV-SAT
- ZWORY, ELEKTROZACZEPY, PRZYCISKI
- OBUDOWY I PUSZKI MONTAŻOWE
- BATERIE I AKUMULATORY
ZASILACZE, UPS'Y, LISTWY
Zasilacze, UPS-y, listwy
- Zasilacze dopuszkowe
- Zasilacze wtyczkowe
- Zasilacze modułowe
- Zasilacze buforowe
- Zasilacze DIN
- Zasilacze w obudowach
- Zasilanie PoE
- Zasilacze PPOŻ
- Zasilacze UPS
- Transformatory
- Przetwornice DC/DC
- Rozdzielacze i moduły bezpieczników
- Listwy zasilające 230 V