Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

Fotokomórki przekaźnikowe FOTO/STOP, zaprojektowane do pracy w systemach automatyki Nice. EPLO mogą skutecznie pracować w warunkach zewnętrznych, cechują się skutecznym zasięgiem 30 m i regulowaną osią optyczną 30o. Zastosowanie fotokomórek podnosi bezpieczeństwo pracy automatyki, uniemożliwiając zamknięcie bramy gdy ktoś lub coś w niej stoi.

Parametry techniczne:

 • Typ: Przewodowe
 • Przekaz danych: Przekaźnikowy
 • Zasięg: 30 m
 • Regulacja: Tak, 30o
 • Praca na zewnątrz: TAK
 • Gwarancja producenta: 24 miesiące
EPLO - Zestaw fotokomórek przekaźnikowych FOTO/STOP, przystosowany do współpracy z napędami bramowymi Nice. Fotokomórki cechują się stabilnymi parametrami pracy, skutecznym zasięgiem 30 m i regulowaną osią optyczną 30o.
 
Funkcja w systemie automatyki
Większe bezpieczeństwo pracy
Fotokomórki podnoszą ogólne bezpieczeństwo pracy napędu bramowego, dlatego powinny być stosowane w każdym systemie. Przykładowo jeżeli w bramie stoi samochód, fotokomórki uniemożliwią omyłkowe rozpoczęcie pracy (która mogła by się skończyć zarysowaniem blachy naszego pojazdu). Dodatkowo jeżeli siłownik już pracuje, a fotokomórki wykryją ruch, dojdzie do natychmiastowego zatrzymania pracy napędu.
 
Wnętrze fotokomórek EPLO
 
Obudowa
Praca w warunkach zewnętrznych
Nadajnik i odbiornik EPLO zostały zabudowane w szczelne obudowy - Zapewniają niemal całkowitą odporność na wpływ czynników atmosferycznych i umożliwiają pracę na zewnątrz pomieszczeń. 
 
Wyjście przekaźnikowe
Współpraca z klasycznymi centralami Nice
Zestaw fotokomórek został wyposażony w wyjście przekaźnikowe FOTO/STOP. Dzięki niemu mogą one skutecznie współpracować z dowolną, klasyczną centralą automatyki Nice.
 
Regulacja kąta widzenia
Montaż w dogodnym dla ciebie miejscu
Ze względu na możliwość regulacji osi optycznej (30o), fotokomórki nie muszą być montowane idealnie w linii prostej. Drobne niedociągnięcia mogą zostać łatwo poprawione przez użytkownika - wystarczy odpowiednio ustawić soczewki w nadajniku i odbiorniku.
Sekcja jest aktualnie w trakcie uzupełniania.

Pomoc techniczna

 • Tomasz Tarnówka

  tel: 32 644 11 58 wew. 19

 • Michał Puto

  tel: 32 644 11 58 wew. 32

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz