Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

Switch PoE, zaprojektowany do tworzenia rozbudowanych systemów wideodomofonowych BCS. BCS-SP06 został wyposażony w 2 porty LAN i 6 portów PoE, dzięki którym samodzielnie jest w stanie obsłużyć niewielki system wideodomofonowy. Możliwość integracji z kolejnym switchem SP06, umożliwia rozbudowę systemu.

Parametry techniczne:

  • Porty: 2x LAN, 6x PoE
  • Sygnalizacja pracy: Diody LED
  • Zasilanie: 24V DC
  • Gwarancja producenta: 36 miesięcy

BCS-SP06 - 8-portowy switch PoE (Power over Ethernet), przystosowany do współpracy z systemem wideodomofonowym IP BCS. Ze względu na dużą liczbę portów, switch umożliwia stworzenie rozbudowanego systemu wideodomofonowego. SP06 nadaje się do montażu powierzchniowego lub na szynie DIN.

Wejścia / wyjścia

Stwórz rozbudowany system
BCS SP06 posiada 6 portów PoE, służących do podłączenia monitorów systemu IP. Na jego wyposażeniu znajdują się również 2 wejścia / wyjścia LAN - umożliwiają podłączenie kolejnego switcha, routera lub panelu zewnętrznego.

Gniazda RJ-45 w switchu BCS-SP06

Sygnalizacja optyczna

Monitoruj pracę switcha
Prezentowany model jest wyposażony w diodową sygnalizację optyczną. Dzięki niej użytkownik systemu na bieżąco otrzymuje informacje o stanie zasilania switcha i łączności z podłączonymi urządzeniami.

Pomoc techniczna

  • Michał Puto

    tel: 32 644 11 58 wew. 832

  • Tomasz Tarnówka

    tel: 32 644 11 58 wew. 819

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz