BCS-TA28FSR4-G(2) - Tubowa kamera 4 w 1, 8Mpx, Mikrofon
Kod: 40765
Warianty:
  • Jasna
  • Ciemna
Mało
Czas realizacji:
24h
  • Standard transmisji: AHD, CVBS, HD-CVI, HD-TVI
  • Przetwornik obrazu: 1/2.8" PS CMOS
  • Max. rozdzielczość: 3840 x 2560 (8 Mpx)
  • Obiektyw: Stałoogniskowy
  • Ogniskowa obiektywu: 2.8 mm
  • Oświetlacz: IR (Podczerwień)
  • Zasięg oświetlacza: Do 40 m
  • Czułość: Kolor: 0,01 lux
  • Obsługa audio: Mikrofon, Wyścia audio
  • Pamięć: Brak
  • WDR: DWDR
  • Funkcje podstawowe: AES, AGC, AWB, BLC, DNR, DWDR, Dzień/noc
  • Zgodność z NDAA: NIE
  • Zasilanie: 12 V DC
wszystkie parametry
BCS-TA28FSR4-G(2) - przód kamery
Opis
  • Przetwornik obrazu 1/2.8" PS CMOS - max rozdzielczość 8Mpx (3840 x 2160)
  • Obiektyw stałoogniskowy 2.8 mm
  • Wbudowany oświetlacz IR - zasięg do 40 m
  • Czułość - Kolor: 0,01 lux
  • Technologia Skylight
  • Funkcje poprawy obrazu:
    • BLC (kompensacja światła)
    • 2D/3D DNR (cyfrowa redukcja szumów)
  • Wbudowany mikrofon
  • Wbudowane 1 wyjście audio
  • Szczelna obudowa zewnętrzna IP66
Technologia 4w1
Uniwersalna kompatybilność systemowa
4w1.jpg
oświetlacz IR.jpg
Oświetlacz IR do 40 m
Monitoring w całkowitej ciemności
Technologia SkyLight
Praca w warunkach bardzo niskiego lub zerowego oświetlenia
technologia_skylight.jpg
mikrofon-fiolet.jpg
Rejestracja dźwięku
Wbudowany mikrofon dla lepszej analizy zdarzeń
Obudowa IP66 odporna na warunki atmosferyczne
Niezawodna praca na zewnątrz i wewnątrz obiektu
klasa szczelności.jpg
ogniskowa 2.8mm-tuba.jpg
Stały obiektyw 2.8 mm
Szeroki kąt widzenia bez konieczności regulacji
Kamera posiada stały obiektyw 2.8 mm, zapewniający szerokie pole widzenia. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się przy monitorowaniu większych przestrzeni, takich jak wejścia do budynków, parkingi czy hale magazynowe, gdzie istotne jest objęcie jednym kadrem jak największej powierzchni. Stała ogniskowa eliminuje konieczność regulacji, co ułatwia montaż i przyspiesza proces instalacji urządzenia w systemie monitoringu.
  • Obiektyw: Stałoogniskowy
  • Ogniskowa obiektywu: 2.8 mm
  • Oświetlacz: IR (Podczerwień)
  • Zasięg oświetlacza: Do 40 m
  • Pamięć: Brak
  • WDR: DWDR
  • Zgodność z NDAA: NIE
  • Zasilanie: 12 V DC
  • Pobór mocy: max. 8 W
  • Kolor: Ciemny
  • Obudowa zewnętrzna: TAK
  • Klasa szczelności: IP66
  • Temperatura pracy: -20...+60 °C
  • Wymiary: Ø 187 × 68 mm