BCS-P-TIP28FSR4L4-Ai2 - Tubowa kamera IP, 8 Mpx, IR+LED, Mikrofon + Głośnik
- Przetwornik obrazu: 1/2.7" PS CMOS
- Max. rozdzielczość: 3840 x 2160 (8 Mpx)
- Obiektyw: Stałoogniskowy
- Ogniskowa obiektywu: 2.8 mm
- Kąt widzenia: 98,7° w poziomie, 53,6° w pionie
- Oświetlacz: Hybrydowy (IR + LED)
- Zasięg oświetlacza: Do 40 m
- Czułość: Kolor: 0,003 lux
- Obsługa audio: Głośnik, Mikrofon
- Pamięć: microSD
- WDR: 130 dB
- Funkcje Ai: Inteligentna detekcja ruchu, Liczenie ludzi, Ochrona perymetryczna
- Funkcje podstawowe: AES, AGC, AWB, BLC, DNR, Defog, Dzień/noc, HLC, ROI, Strefy prywatności
- Kompresja obrazu: H.264, H.265, H.265+
Opis
- Obiektyw: Stałoogniskowy
- Ogniskowa obiektywu: 2.8 mm
- Zasięg oświetlacza: Do 40 m
- Czułość: Kolor: 0,003 lux
- Pamięć: microSD
- WDR: 130 dB
- Interfejs Ethernet: Fast ethernet (100 Mbps)
- Standard ONVIF: Profil G, Profil S, Profil T
- Zgodność z NDAA: TAK
- Zasilanie: 12 V DC, PoE 802.3af
- Pobór mocy: max. 11 W
- Kolor: Jasny
- Obudowa zewnętrzna: TAK
- Klasa szczelności: IP67
- Temperatura pracy: -30...+60 °C
- Wymiary: 74 × 75 × 192 mm (szer. x wys. x gł.)