Filmy

Porada widoczna dla konta PREMIUM
Prezentacja programatora O-VIEW w technologii Nice OPERA
0:00
0:00 / 0:00
Nie szczędzisz wysiłków w swojej pracy? Spraw sobie prezent - narzędzia klasy PREMIUM

Kontakt

Prezentacja programatora NICE O-VIEW

Zobacz jak wygodnie programować i sterować automatyką bramową Nice. Jeśli na co dzień montujesz automatykę bramową koniecznie musisz poznać możliwości programatora O-VIEW. Precyzyjna regulacja zwalniania przy otwieraniu i zamykaniu a także szerokość uchylenia bramy dla funkcji furtki, to tylko niektóre funkcje, jakie możesz regulować dzięki O-VIEW. Zobacz jak programowanie może być proste.

Jeśli zawodowo zajmujesz się montażem automatyki bramowej koniecznie musisz poznać programator Nice O-VIEW . W tym filmie Tomasz Tarnówka – nasz specjalista od automatyki bram, pokaże w jaki sposób to niewielkie urządzenie pomoże Ci w wygodnym programowaniu i sterowaniu automatyką. Zobaczysz listę siłowników kompatybilnych z programatorem O-VIEW.

Poznasz kilka najczęściej używanych opcji takich jak: wyszukanie urządzeń podłączonych do wejść Bluebus oraz wyszukanie położeń krańcowych bramy. Oczywiście powyższe czynności możesz również wykonać bez konieczności podłączania programatora, jednak jest kilka bardzo przydatnych funkcji  dostępnych tylko i wyłącznie przy użyciu programatora O-VIEW np:  precyzyjna regulacja zwalniania przy otwieraniu i zamykaniu a także szerokości  uchylenia bramy dla funkcji furtki.

Do jakich central można podłączyć programator O-View?

Programator O-View można podłączyć tylko do central […]

Porada widoczna dla konta PREMIUM
Oceń poradę:

Powiązane produkty

Programator NICE O-VIEW

O-VIEW Programator

  • Typ urządzenia: Programator
  • Cechy dodatkowe: Wyświetlacz LCD 2.2
  • Wymiary: 107 x 61 x 20 mm
  • Waga: 75 g
  • Zasilanie: Z podłączonego urządzenia
Zobacz w sklepie

Powiązane porady

Programowanie centrali ROBUS

programowanie centrali ROBUS w montersi.pl 03:06
Ocena:

Tomasz Tarnówka – specjalista z zakresu systemów automatyki do bram przedstawia procedurę programowania centrali sterującej  fabrycznie nowego siłownika Nice Robus. Uruchomienie i programowanie automatyki bramowej (ROBUS) Krok po kroku poznajemy czynności niezbędne do prawidłowego rozruchu automatu. Pamiętaj, że na Twój sukces składa się również prawidłowy montaż i regulacja mechanicznej strony napędu. W celu uzyskania  większej ilości informacji z zakresu automatyki bram zapraszamy … Czytaj więcej »

Nice POP vs Nice HOPP – porównanie siłowników

Porównanie siłowników Nice POP z Nice HOPP
Ocena:

Siłownika Nice POP myślę, że nie trzeba specjalnie przedstawiać. Solidny, cichy, łatwy w montażu – to najtrafniejsze określenia bardzo udanej konstrukcji włoskiej firmy. Od kilku lat (premiera w 2012 roku) na rynku obecna jest unowocześniona wersja siłownika POP nosząca nazwę HOPP. Czy nazwa modelu faktycznie wskazuje na tak znaczny „skok” do przodu? Odpowiedź na to … Czytaj więcej »

Centrala Nice z technologią BLUEBUS – Charakterystyka

NICE technologia BLUEBUS
Ocena:

Pośród różnych grup produktowych firmy Nice, z powodzeniem możemy rozróżnić dwa rodzaje architektury central sterujących napędami. Na pierwszym rodzaju central, opiera się w sumie cała gama modeli zaprojektowanych do 2003 roku, na drugim nowsze konstrukcje napędów. Co się wydarzyło w 2003 roku? Firma Nice jako pierwsza, do central wprowadziła innowacyjną technologię 2-żyłowego połączenia urządzeń peryferyjnych, … Czytaj więcej »