Filmy

Kontakt

Prezentacja programatora NICE O-VIEW

Zobacz jak wygodnie programować i sterować automatyką bramową Nice. Jeśli na co dzień montujesz automatykę bramową koniecznie musisz poznać możliwości programatora O-VIEW. Precyzyjna regulacja zwalniania przy otwieraniu i zamykaniu a także szerokość uchylenia bramy dla funkcji furtki, to tylko niektóre funkcje, jakie możesz regulować dzięki O-VIEW. Zobacz jak programowanie może być proste.

DLA MONTERSÓW porada dostępna dla zalogowanych partnerów
Zaloguj się lub sprawdź jak zostać partnerem?

Jeśli zawodowo zajmujesz się montażem automatyki bramowej koniecznie musisz poznać programator Nice O-VIEW . W tym filmie Tomasz Tarnówka – nasz specjalista od automatyki bram, pokaże w jaki sposób to niewielkie urządzenie pomoże Ci w wygodnym programowaniu i sterowaniu automatyką. Zobaczysz listę siłowników kompatybilnych z programatorem O-VIEW.

Poznasz kilka najczęściej używanych opcji takich jak: wyszukanie urządzeń podłączonych do wejść Bluebus oraz wyszukanie położeń krańcowych bramy. Oczywiście powyższe czynności możesz również wykonać bez konieczności podłączania programatora, jednak jest kilka bardzo przydatnych funkcji  dostępnych tylko i wyłącznie przy użyciu programatora O-VIEW np:  precyzyjna regulacja zwalniania przy otwieraniu i zamykaniu a także szerokości  uchylenia bramy dla funkcji furtki.

Do jakich central można podłączyć programator O-View?

Programator O-View można podłączyć tylko do central BlueBus posiadających wejście BusT4.

Poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych siłowników kompatybilnych z prezentowanym programatorem:

Robus400
Robus600
Robus1000
Naked
RUN1500
RUN1899
RUN2500
Hyke
Hopp
Soon
Spin23
Spin 40
X-bar
M-Bar
Centrala […]

Powiązane produkty

Programator NICE O-VIEW

O-VIEW Programator

  • Typ urządzenia: Programator
  • Cechy dodatkowe: Wyświetlacz LCD 2.2
  • Wymiary: 107 x 61 x 20 mm
  • Waga: 75 g
  • Zasilanie: Z podłączonego urządzenia
Zobacz w sklepie

Powiązane porady

programowanie centrali ROBUS w montersi.pl 03:06
Ocena:

Tomasz Tarnówka – specjalista z zakresu systemów automatyki do bram przedstawia procedurę programowania centrali sterującej  fabrycznie nowego siłownika Nice Robus. Uruchomienie i programowanie automatyki bramowej (ROBUS) Krok po kroku poznajemy czynności niezbędne do prawidłowego rozruchu automatu. Pamiętaj, że na Twój sukces składa się również prawidłowy montaż i regulacja mechanicznej strony napędu. W celu uzyskania  większej ilości informacji z zakresu automatyki bram zapraszamy … Czytaj więcej »

Porównanie siłowników Nice POP z Nice HOPP
Ocena:

Siłownika Nice POP myślę, że nie trzeba specjalnie przedstawiać. Solidny, cichy, łatwy w montażu – to najtrafniejsze określenia bardzo udanej konstrukcji włoskiej firmy. Od kilku lat (premiera w 2012 roku) na rynku obecna jest unowocześniona wersja siłownika POP nosząca nazwę HOPP. Czy nazwa modelu faktycznie wskazuje na tak znaczny „skok” do przodu? Odpowiedź na to … Czytaj więcej »

NICE technologia BLUEBUS
Ocena:

Pośród różnych grup produktowych firmy Nice, z powodzeniem możemy rozróżnić dwa rodzaje architektury central sterujących napędami. Na pierwszym rodzaju central, opiera się w sumie cała gama modeli zaprojektowanych do 2003 roku, na drugim nowsze konstrukcje napędów. Co się wydarzyło w 2003 roku? Firma Nice jako pierwsza, do central wprowadziła innowacyjną technologię 2-żyłowego połączenia urządzeń peryferyjnych, … Czytaj więcej »