Program licencyjny NICE

Uśmiechnięty instalator - program licencyjny dla partnerów handlowych Nice
Nice – jako lider rynku zdecydował się na krok mający na celu ochronę całej branży oraz zawodu instalatora przed niewykwalifikowanymi osobami, niską jakością dokonywanych instalacji i nieautoryzowanej części firm funkcjonujących w branży. Celem nadrzędnym programu jest podniesienie poziomu jakości montaży automatyki Nice, a także stworzenie w przyszłości elitarnej grupy eksperckiej, w sposób szczególny promowanej przez Nice oraz posiadającej unikalne przywileje i uprawnienia. Przejdź szkolenie, aby uzyskać licencję instalatora.


Skąd te zmiany?

Zła jakość montażu psuje nie tylko wizerunek marki Nice, ale także ogólną opinię o instalatorach automatyki, także tych, którzy wykonują swoją pracę fachowo i rzetelnie. W celu ochrony interesów firm współpracujących z Nice oraz zbudowania przewagi rynkowej i argumentów prokonsumenckich, tak niezbędnych w procesie pozyskiwania klientów i sprzedaży produktów, Nice zdecydował zaprosić instalatorów, charakteryzujących się największym profesjonalizmem, do nowego programu licencyjnego Nice.

Dobra droga dla instalatora

Program ma na celu wykreowanie elity przedsiębiorstw i osób, którzy uzyskali autoryzację, a tym samym rekomendację Nice Polska. Certyfikowany montaż to standardowa przewaga konkurencyjna w branży budowlanej w wielu dziedzinach. Jak wynika z doświadczenia innych marek, klienci końcowi częściej decydują się na skorzystanie z usług autoryzowanych przedstawicieli danej marki. Najchętniej takich, którzy potrafią udokumentować swoją wiedzę oraz kwalifikacje. Licencjonowanym instalatorem Nice nie może zostać każdy instalator. Sama obecność w tej grupie stanowi dużą rekomendację i nobilitację oraz przewagę konkurencyjną. Taka ochrona zawodu doprowadzi nie tylko do wzrostu jakości wykonywanych montaży, ale także do podniesienia efektywności biznesowej instalatorów. W następstwie wzrośnie poziom cen rynkowych za profesjonalne usługi instalacyjne, a tym samym wzrosną przychody instalatorów. Dzięki licencji, licencjonowani instalatorzy Nice zyskują znaczącą rynkową przewagę nad niedoświadczonymi monterami świadczącymi usługi o niskiej jakości.  Ci nielicencjonowani, nie będą mieli możliwości uzyskania gwarancji producentami ani dostępu do oferowanych przez niego benefitów.

licencja-instalatora

Zdjęcie do licencji instalatora zostanie wykonane przed szkoleniem.

 

Gwarancja Tylko z licencją .

Licencja Nice jest nowatorskim i niezwykle ważnym dokumentem. Na jej podstawie od 1 stycznia 2017 Nice Polska Sp. z o.o. zmienia zasady oraz możliwości licencjonowanego montażu produktów Nice objętych oficjalną gwarancją.

Od tego dnia gwarancją Nice Polska objęte będą produkty zainstalowane wyłącznie przez licencjonowanych instalatorów Nice. Mają też oni wyłączne prawo do wykonywania płatnych przeglądów technicznych przedłużających gwarancję, według zasad zawartych w karcie gwarancyjnej Nice.

Produkty zainstalowane po 1.01.2017 r. przez instalatorów bez licencji Nice, nie będą podlegały ochronie w serwisie Nice z tytułu gwarancji. A informacja na ten temat będzie kluczowym przekazem dla końcowych użytkowników. Takie działanie podniesienie poziom świadomości odbiorcy oraz wyeliminuje z rynku nielicencjonowanych instalatorów.

Gotowy na zmiany?

Wybierz termin i zapisz się na szkolenie.


 

terminy-szkolen