Jestem majsterkowiczem

Wszystkie

Porady

Jak stworzyć własny program do RGBW Controller 2?

Ocena:

W urządzeniu RGBW Controller 2 do dyspozycji jest pięć predefiniowanych programów, których można używać do sygnalizacji różnych zdarzeń w systemie lub po prostu do zapewnienia klimatycznego oświetlenia. W tym poradniku pokażę, jak w prosty sposób stworzyć własny program i tym samym zwiększyć funkcjonalność tego urządzenia. Co to jest program RGBW? Program RGBW to wcześniej zaprogramowana … Czytaj więcej »

Jak dodać kamerę BCS Line/Dahua do Fibaro Home Center?

Ocena:

Podgląd obrazu z kamer IP z poziomu centrali Home Center czy też aplikacji mobilnej Yubii dotychczas realizowany był tylko poprzez zdjęcia JPG lub strumień MJPEG. Obecnie możliwe jest również wyświetlanie obrazu dzięki kompresji H.264/H.265. Ten artykuł zaprezentuje, jak skonfigurować kamerę IP marki BCS Line lub Dahua, aby możliwe było wyświetlanie płynnego podglądu w aplikacji mobilnej … Czytaj więcej »

Timery stref w centrali Integra

Ocena:

W centrali Integra możliwe jest samodzielne ustawienie godziny włączenia i wyłączenia czuwania. Taka funkcjonalność dostępna jest dla użytkownika systemu, a więc nie trzeba dysponować do tego hasłem instalatora. Timery Stref – do czego służą? Już sama nazwa pozwala się domyślić odpowiedzi na to pytanie – system może samodzielnie uruchomić dozór w strefie o konkretnej godzinie, … Czytaj więcej »

Asystent Google i Fibaro – praktyczne porady

Ocena:

Samo wykonanie integracji systemu Fibaro z asystentem głosowym Google jest proste. Jeśli chcesz zobaczyć krok po kroku jak to wykonać, to zapraszam do zapoznania się z artykułem INTEGRACJA FIBARO Z ASYSTENTEM GŁOSOWYM GOOGLE. W tej części pokażę jak dostosować urządzenia Fibaro, aby były prawidłowo rozpoznane w systemie Google Home, a sterowanie głosowe było praktyczne i … Czytaj więcej »

„Był sabotaż, wezwij serwis” – komunikat, z którym spotka się każdy instalator central Satel

"Był sabotaż, wezwij serwis" - komunikat, z którym spotka się każdy instalator central Satel
Ocena:

Komunikat „Był sabotaż, wezwij serwis” to sytuacja, z którą prawdopodobnie każdy instalator produktów Satel spotkał się przynajmniej raz w życiu. W tym artykule przyjrzymy się temu, dlaczego taki komunikat powstaje, jak prawidłowo należy zareagować i jak usunąć ten komunikat. Dlaczego taki komunikat się wyświetla i czy sam zgaśnie? Dany komunikat się wyświetla, ponieważ… „był sabotaż”. … Czytaj więcej »

zobacz wszystkie porady
Wszystkie

Filmy

Jak przydzielić dostęp zdalny do centrali FIBARO Yubii Home drugiemu użytkownikowi?

Fibaro Yubii Home- jak przydzielić dostęp zdalny drugiemu użytkownikowi? 4:15
Ocena:

Przydziel dostęp zdalny drugiemu użytkownikowi. Jeśli posiadasz już dostęp do centrali Yubii Home,  ale chciałbyś przydzielić go również kolejnemu użytkownikowi to obejrzyj ten film. Tomasz Tarnówka – nasz specjalista, omówi krok po kroku jak utworzyć kolejne konto do obsługi zdalnej centrali FIBARO Yubii Home. Jeśli  chcesz obejrzeć resztę filmów w tematyce FIBARO przejrzyj kategorię: Automatyka … Czytaj więcej »

zobacz wszystkie filmy
Wszystkie

FAQ