Filmy

Porada widoczna dla konta PREMIUM
Programowanie siłownika Robus przy użyciu programatora O-View
0:00
0:00 / 0:00
narzędzia Wiha

Kontakt

Programowanie siłownika Robus przy użyciu programatora O-View

Ten odcinek poradnika technicznego poświęcony będzie konfiguracji wejść i wyjść centrali siłownika NICE Robus przy użyciu programatora O-VIEW. Tomasz Tarnówka-nasz ekspert w dziedzinie automatyki bram omówi te wyjścia, które są konfigurowalne – czyli FLASH i S.C.A.. Ich funkcjonowanie możemy dowolnie konfigurować poprzez użycie programatora O-VIEW. Zostaną omówione również wejścia. P.P. ; OPEN oraz CLOSE. Dowiesz się również jak za pomocą programatora O-View podłączyć fotokomórki klasyczne do centrali.

Ten odcinek poradnika technicznego poświęcony będzie konfiguracji wejść i wyjść centrali siłownika NICE Robus przy użyciu programatora O-VIEW.
Na centrali RBA3 znajduje się szereg złącz do podłączenia akcesoriów. Nasz ekspert Tomasz Tarnówka opowie o tych, które są konfigurowalne.

Wyjście FLASH Dla lampy sygnalizacyjnej

Zacznijmy od wyjść. Pierwsze to FLASH. Służy fabrycznie do podłączenia lampy sygnalizacyjnej. Drugie: S.C.A, fabrycznie przeznaczone do podłączenia kontrolki stanu bramy. Ich funkcjonowanie możemy dowolnie konfigurować poprzez użycie programatora O-VIEW. Po podłączeniu programatora do centrali, wchodzimy do menu i klikamy kolejno:

funkcje centrali ➤ funkcje centrali ➤ parametry zaawansowane ➤ konfiguracja wyjść.

Teraz możemy wybrać, dla którego z wyjść będziemy dokonywać ustawień. Do wyboru jest aż 12 wariantów. Na filmie zobaczycie 3 najczęściej używane.

Pierwszy z nich: Kontrolka […]

Porada widoczna dla konta PREMIUM
Oceń poradę:

Powiązane produkty

Programator NICE O-VIEW

O-VIEW Programator

  • Typ urządzenia: Programator
  • Cechy dodatkowe: Wyświetlacz LCD 2.2
  • Wymiary: 107 x 61 x 20 mm
  • Waga: 75 g
  • Zasilanie: Z podłączonego urządzenia
Zobacz w sklepie

Powiązane porady

Prezentacja programatora NICE O-VIEW

Prezentacja programatora O-VIEW w technologii Nice OPERA 4:10
Ocena:

Zobacz jak wygodnie programować i sterować automatyką bramową Nice. Jeśli na co dzień montujesz automatykę bramową koniecznie musisz poznać możliwości programatora O-VIEW. Precyzyjna regulacja zwalniania przy otwieraniu i zamykaniu a także szerokość uchylenia bramy dla funkcji furtki, to tylko niektóre funkcje, jakie możesz regulować dzięki O-VIEW. Zobacz jak programowanie może być proste.

Programowanie centrali ROBUS

programowanie centrali ROBUS w montersi.pl 03:06
Ocena:

Tomasz Tarnówka – specjalista z zakresu systemów automatyki do bram przedstawia procedurę programowania centrali sterującej  fabrycznie nowego siłownika Nice Robus. Uruchomienie i programowanie automatyki bramowej (ROBUS) Krok po kroku poznajemy czynności niezbędne do prawidłowego rozruchu automatu. Pamiętaj, że na Twój sukces składa się również prawidłowy montaż i regulacja mechanicznej strony napędu. W celu uzyskania  większej ilości informacji z zakresu automatyki bram zapraszamy … Czytaj więcej »