Filmy

Panel videodomofonowy S50d vidos -FILM
0:00
0:00 / 0:00
Nie szczędzisz wysiłków w swojej pracy? Spraw sobie prezent - narzędzia klasy PREMIUM

Kontakt

Możliwości stacji bramowej S50D Vidos

Zapoznaj się ze stacją bramową Vidos S50D i sprawdź jakie możliwości oferuje. Michał Puto – znawca tematu videodomofonów zaprezentuje ten nietypowy model. Skuteczna obserwacja w nocy, możliwość regulacji czasu otwarcia elektrozaczepu, wbudowana kamera, obiektyw o kącie widzenia do 60o , to niektóre cechy, które czynią stację bramową S50D wyjątkową

Zapoznaj się ze stacją bramową Vidos S50D i sprawdź jakie możliwości oferuje. Michał Puto – znawca tematu videodomofonów zaprezentuje ten nietypowy model. Skuteczna obserwacja w nocy, możliwość regulacji czasu otwarcia elektrozaczepu, wbudowana kamera, obiektyw o  kącie widzenia do 60o , to niektóre cechy, które czynią stację bramową S50D wyjątkową.

Cechą charakterystyczną modelu S50D jest zewnętrzna obudowa, która została wykonana z utwardzonego aluminium co gwarantuje wyjątkową trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Administrator systemu ma także możliwość zaprogramowania do 30 indywidualnych kodów PIN, dzięki temu, każdy użytkowników posiadający PIN posiada dostęp bez konieczności dzwonienia.  Inna nietypowa funkcja to możliwość czasowego blokowania dostępu dla wybranych użytkowników. Obejrzyj film i zobacz jak działa stacja bramowa S50D.

W ofercie posiadamy również zestawy z monitorem:

Oceń poradę:

Powiązane produkty

Powiązane porady

Monitor VIDOS M670

Film: monitorVIDOS M670B 2:06
Ocena:

System wideodomofonu – monitory VIDOS Film prezentuje  najpopularniejszy monitor firmy VIDOS model M670W i M670B. Sprawdź czy ten produkt sprosta Twoim oczekiwaniom.  Prezentacje prowadzi Michał Puto – specjalista ds. technicznych w MONTERSI.PL Uwaga: w modelu M670W  nie występuje podświetlenie klawiszy

Jak dobrać przewody do systemu wideodomofonu?

Dopasowanie przewodu do systemu wideodomofonu
Ocena:

Z całą pewnością wiesz o tym, że właściwie dobrany przewód połączeniowy w systemie wideodomofonu ma kluczowe znaczenie. Przecież wpływa on bezpośrednio na bezawaryjność i skuteczną pracę przez wiele lat użytkowania. To wszystko jest jasne i oczywiste, ale czy jesteś pewien, że zawsze dobierasz właściwy kabel? Standardowo podczas realizacji systemu wideodomofonu sięgamy po kable niskoprądowe YTDY … Czytaj więcej »