Filmy

#2 PIXIR – Zdalny dostęp do urządzeń – Konfiguracja rejestratora IP

Konfiguracja rejestratora PIXIR-IP 4:15
Ocena:

O czym jest ten odcinek? Odcinek pokazuje krok po kroku czynności związane z udostępnianiem podglądu z rejestratora IP na urządzeniach mobilnych. Ta seria filmów  prezentuje, jak skonfigurować i wykorzystać pełen potencjał urządzeń PIXIR. Dla kogo jest Ta seria fiLmów ? Filmy adresujemy do instalatorów którzy pierwszy raz mają styczność z produktami PIXIR oraz do tych, … Czytaj więcej »

#1 PIXIR – Adresacja urządzeń i dodawanie kamer do rejestratora IP

adresacja urządzeń PIXIR 7:01
Ocena:

O czym jest ten odcinek? Odcinek pokazuje krok po kroku czynności związane z adresacją IP urządzeń marki PIXIR oraz proces dodawania kamer IP do rejestratora. Ta seria filmów  prezentuje, jak skonfigurować i wykorzystać pełen potencjał urządzeń PIXIR. Dla kogo jest Ta seria fiLmów ? Filmy adresujemy do instalatorów którzy pierwszy raz mają styczność z produktami … Czytaj więcej »

Jak dodać roletę Elero do centrali FIBARO

Jak dodać roletę Elero do centrali Fibaro 3:47
Ocena:

Jak dodać roletę  marki Elero do centrali FIBARO? Centrala Yubii oraz Home Center 3 posiada wbudowane radio obsługujące drogę radiową  Elero na częstotliwości 868 MHz. Możliwe jest więc dodanie do centrali silników z wbudowanym  radioodbiornikiem. Silnik Elero do centrali  FIBARO możemy dodać na dwa sposoby: Za pomocą interfejsu webowego czyli komputera, Za pomocą aplikacji Yubii czyli za … Czytaj więcej »

ETH10-2WIRE-SET. Połącz i zasil urządzenia IP przewodem dwużyłowym

3:20
Ocena:

Do czego służy zestaw ETH10-2WIRE-SET? Zestaw ETH10 -2WIRE-SET umożliwia uruchomienie np.: kamery IP PoE bądź domofonu IP na dowolnej 1 parze przewodu. Zestaw składa się z dwóch urządzeń z nadajnika i z odbiornika. Nadajnik podłączamy do switcha PoE i on się zasila. Następnie dwie żyły przewodu podłączamy do odbiornika, zachowując polaryzację, i na wyjściu możemy … Czytaj więcej »

Jak przydzielić dostęp zdalny do centrali FIBARO Yubii Home drugiemu użytkownikowi?

Fibaro Yubii Home- jak przydzielić dostęp zdalny drugiemu użytkownikowi? 4:15
Ocena:

Przydziel dostęp zdalny drugiemu użytkownikowi. Jeśli posiadasz już dostęp do centrali Yubii Home,  ale chciałbyś przydzielić go również kolejnemu użytkownikowi to obejrzyj ten film. Tomasz Tarnówka – nasz specjalista, omówi krok po kroku jak utworzyć kolejne konto do obsługi zdalnej centrali FIBARO Yubii Home. Jeśli  chcesz obejrzeć resztę filmów w tematyce FIBARO przejrzyj kategorię: Automatyka … Czytaj więcej »

Propozycja porady

Nie znalazłeś porady która Cię interesuje? Napisz o tym do nas!