Filmy

Kontakt

#03 Jak obsłużyć kamerę IP w manipulatorze INT-TSI?

DLA MONTERSÓW porada dostępna dla zalogowanych partnerów
Zaloguj się lub sprawdź jak zostać partnerem?

W poradniku video pokazujemy, w jaki sposób ustawić podgląd z kamery IP w manipulatorze INT-TSI. Do tego celu użyliśmy linku RTSP od kamery marki BCS.

Przykładowy link do kamer BCS (seria Line) wygląda następująco:
rtsp://192.168.10.52:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1
gdzie:

channel=1 – oznacza numer kanału. W przypadku kamer będzie to wartość 1, natomiast w przypadku wyciągania strumienia z rejestratora DVR/NVR, numer kanału będzie wskazywał na numer kamery, która obsługiwana jest przez rejestrator.

subtype=1 – oznacza rodzaj użytego strumienia. „1” oznacza extra strumień, który jest wystarczający dla manipulatora INT-TSI. „0” oznacza strumień główny.
Z powyższego opisu wynika, że manipulator może wyświetlać obraz nie tylko z kamer IP, ale również pośrednio z kamer analogowych (CVBS, CVI, TVI, AHD). INT-TSI nie pobiera wtedy obrazu z kamery analogowej (nie ma takiej bezpośredniej możliwości), ale z rejestratora, który posiada swój interfejs sieciowy […]

Powiązane produkty

Zestaw grafik do manipulatora INT-TSI

  • Współpraca: Manipulator SATEL INT-TSI
  • Rodzaje ikon menu głównego: 33
  • Rodzaje ikon nawigacji: 18
  • Wersje kolorystyczne ikon menu głównego: 15
  • Wersje kolorystyczne ikon nawigacji: 22
  • Wersje kolorystyczne tła jednolitego: 33
  • Ilość teł specjalnych: 12
  • Instalacja: Samodzielna
Zobacz w sklepie

Powiązane porady

03:56
Ocena:

W tej części pokazujemy, w jaki sposób zaprojektować interfejs graficzny dla manipulatora INT-TSI. Używamy tutaj grafik dla ikon, które dostępne są w naszym pakiecie graficznym. Konfigurujemy projekt w taki sposób, aby ikony nie posiadały zbędnych ramek. Dodatkowo, grafika zajmie 100% powierzchni przycisku (widżetu), a nie 70% (domyślnie). Przedstawiony w poradniku sposób pozwoli na przygotowanie jeszcze … Czytaj więcej »

01:44
Ocena:

W filmie pokazujemy sposób tworzenia podstawowego makra dla manipulatora INT-TSI. Krok po kroku wyjaśniamy etapy tworzenia makra, zaczynając od przygotowania wyjścia w centrali INTEGRA. To solidna podstawa, od której można zacząć przygodę z manipulatorami INT-TSI. W innym poradniku wideo pokażemy jak można to makro zbudować inaczej, z wykorzystaniem przycisku typu „Wskaźnik”. Umożliwi to wizualizację stanu … Czytaj więcej »

02:18
Ocena:

Często padają pytania o to, czy dana kamera IP będzie pracować z manipulatorem INT-TSI. W tym wideoporadniku pokazujemy sposób na sprawdzenie, czy link RTSP do kamery IP jest poprawny i czy ma on szansę zadziałać w manipulatorze INT-TSI. Żeby to sprawdzić, nie potrzebujemy manipulatora. Wystarczy komputer z zainstalowaną darmową aplikacją VLC. Jeżeli link zadziałał w … Czytaj więcej »