Filmy

film- jak zaimplementować grafiki do manipulatora INT-TSI
0:00
0:00 / 0:00
Montersi.pl - sklep internetowy dla Instalatora

Kontakt

#01 Elegancki interfejs graficzny do INT-TSI.

Ikony do manipulatora INT-TSI – jak zaimplementować grafiki do urządzenia?

W tej części pokazujemy, w jaki sposób zaprojektować interfejs graficzny dla manipulatora INT-TSI. Używamy tutaj grafik dla ikon, które dostępne są w naszym pakiecie graficznym.

Konfigurujemy projekt w taki sposób, aby ikony nie posiadały zbędnych ramek. Dodatkowo, grafika zajmie 100% powierzchni przycisku (widżetu), a nie 70% (domyślnie). Przedstawiony w poradniku sposób pozwoli na przygotowanie eleganckiego i przejrzystego interfejsu.

więcej o grafikach do INT-TSI

Udostępniane tła i ikony zawierają szeroki wybór symboli dotyczących sterowania urządzeniami elektrycznymi. Można wśród nich znaleźć miniaturki do oświetlenia, rolet, markiz, zraszaczy, itp.

Instalator we własnym zakresie projektuje szablon. Przedstawiony film jest poglądowy. Rzeczywisty wygląd utworzonego szablonu graficznego może się różnić.

podstawowy i rozszerzony zestaw grafik do TSI - tabela

Przejdź do sklepu i zobacz co zawierają pakiety grafik:

 

Oceń poradę:

Powiązane produkty

Zestaw grafik do manipulatora INT-TSI

 • Współpraca: Manipulator SATEL INT-TSI
 • Rodzaje ikon menu głównego: 33
 • Rodzaje ikon nawigacji: 18
 • Wersje kolorystyczne ikon menu głównego: 15
 • Wersje kolorystyczne ikon nawigacji: 22
 • Wersje kolorystyczne tła jednolitego: 33
 • Ilość teł specjalnych: 12
 • Instalacja: Samodzielna
Zobacz w sklepie

Rozszerzony zestaw grafik do manipulatora INT-TSI

Parametry techniczne:

 • Współpraca Manipulator SATEL INT-TSI
 • Rodzaje ikon menu głównego 88
 • Rodzaje ikon nawigacji 52
 • Wersje kolorystyczne ikon menu głównego 13
 • Wersje kolorystyczne ikon nawigacji 2
 • Wersje kolorystyczne tła jednolitego 25
 • Ilość teł specjalnych 157
 • Ilość teł tematycznych 324
 • Instalacja Samodzielna
Zobacz w sklepie

Powiązane porady

#02 Jak stworzyć pierwsze makro w manipulatorze INT-TSI?

Film: INT-TSI - tutorial #02 01:44
Ocena:

W filmie pokazujemy sposób tworzenia podstawowego makra dla manipulatora INT-TSI. Krok po kroku wyjaśniamy etapy tworzenia makra, zaczynając od przygotowania wyjścia w centrali INTEGRA. To solidna podstawa, od której można zacząć przygodę z manipulatorami INT-TSI. W innym poradniku wideo pokażemy jak można to makro zbudować inaczej, z wykorzystaniem przycisku typu „Wskaźnik”. Umożliwi to wizualizację stanu … Czytaj więcej »

#03 Jak obsłużyć kamerę IP w manipulatorze INT-TSI?

Film: INT-TSI - tutorial #03 05:53
Ocena:

W poradniku video pokazujemy, w jaki sposób ustawić podgląd z kamery IP w manipulatorze INT-TSI. Do tego celu użyliśmy linku RTSP od kamery marki BCS. Przykładowy link do kamer BCS (seria Line) wygląda następująco: rtsp://192.168.10.52:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 gdzie: channel=1 – oznacza numer kanału. W przypadku kamer będzie to wartość 1, natomiast w przypadku wyciągania strumienia z rejestratora … Czytaj więcej »

#05 Jak symulować działanie manipulatora INT-TSI w programie TSI Builder?

Tutorial #5: symulowanie działania manipulatora INT-TSI w programie TSI Builder 06:26
Ocena:

Jeżeli nie posiadasz manipulatora INT-TSI, ale chcesz przetestować jego działanie albo nauczyć się go konfigurować, to ten poradnik ułatwi Ci zadanie. Wystarczy, że posiadasz dowolną centralę INTEGRA i moduł ETHM-1 Plus (lub starszą wersję – ETHM-1). Te urządzenia wystarczają do tego, aby móc symulować działanie manipulatora TSI. Poradnik wideo pokazuje krok po kroku sposób na … Czytaj więcej »

#06 Jak skonfigurować widżet „Przycisk-Wskaźnik”?

Tutorial #6: Konfiguracja widżetu w INT-TSI 07:13
Ocena:

Kolejna odsłona dotycząca konfiguracji widżetu w manipulatorze INT-TSI. W odcinku numer #02 pokazywaliśmy, w jaki sposób stworzyć makro w oparciu o widżet „Przycisk”. Bardziej złożona wersja tego widżetu, a dokładniej „Przycisk-Wskaźnik” daje nam większe możliwości. Ten poradnik pokazuje, w jaki sposób skonfigurować widżet „Przycisk-Wskaźnik”, aby ikona na przycisku symbolizowała faktyczny stan wyjścia, jakie ten przycisk … Czytaj więcej »

#07 Wprowadzenie do konfiguracji manipulatora INT-TSI – początki

TSI Intro 06:28
Ocena:

Stwórz własny interfejs do manipulatora INT-TSI W związku z dużą ilością pytań, jak uruchomić manipulator INT-TSI, przedstawiamy ten wideoporadnik. Tym razem cofamy się do początków, tzn. pokazujemy od A do Z, jakie narzędzia potrzebujemy i jak rozpocząć pracę z manipulatorem INT-TSI. Po obejrzeniu filmu, każdy instalator powinien już potrafić uruchomić manipulator przynajmniej w podstawowym zakresie. … Czytaj więcej »

#08 Personalizacja interfejsu graficznego manipulatora INT-TSI

TSI - szablony 04:06
Ocena:

Jak tworzyć indywidualne grafiki i ikony dla użytkowników na manipulatorze INT-TSI? Manipulatory serii INT-TSI umożliwiają tzw. personalizację. Dla każdego użytkownika można zaprojektować indywidualny zestaw ikon i grafik, które będą dopasowane do możliwości i uprawnień danego użytkownika. Przykładowo, dla gospodarza obiektu projektujemy szablon, który wyświetla nie tylko ikony sterujące czuwaniem, ale też awarie i pamięć zdarzeń. … Czytaj więcej »

#04 Jak sprawdzić poprawność linku do kamery IP, aby użyć go w manipulatorze INT-TSI?

Film: INT-TSI - tutorial #04 02:18
Ocena:

Często padają pytania o to, czy dana kamera IP będzie pracować z manipulatorem INT-TSI. W tym wideoporadniku pokazujemy sposób na sprawdzenie, czy link RTSP do kamery IP jest poprawny i czy ma on szansę zadziałać w manipulatorze INT-TSI. Żeby to sprawdzić, nie potrzebujemy manipulatora. Wystarczy komputer z zainstalowaną darmową aplikacją VLC. Jeżeli link zadziałał w … Czytaj więcej »