Filmy

Powiązane tagi

Kontakt

Nowy xPoE6 – Switch na duże odległości

xPoE6 to moduł, który posiada funkcję Long Range. Umożliwia ona zastosowanie przewodu łączącego kamerę ze switchem na odległości do 280m

Ulepszenia w module xPoE6 – zobacz co teraz potrafi.

W tym odcinku Mirosław Zając z firmy Atte opowie o modyfikacjach w module xPoE6. Będziecie mogli zobaczyć różnice między starym i nowym modułem.

Te trzy różnice to po pierwsze: To, że bezpieczniki polimerowe zostały zastąpione bezpiecznikami elektronicznymi. Dodatkowo w nowej wersji pojawiły się zabezpieczenia przeciwprzepięciowe każdego kanału Switcha. I funkcja najważniejsza: Po włączeniu trybu Long Range Na portach od 1 do 4 zostaje włączony tryb 10Mb, który pozwala na zasilenie dowolnej kamery IP do 280m.

Producent zaleca, żeby ta odległość nie była większa niż 280m. Do tej pory w sieciach IP zalecane było, aby ta odległość nie przekraczała 100m od urządzenia aktywnego do kamery.

Zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie Montersi.pl.  Umieszczamy tam informacje o nowych filmach pojawiających się na wsparciu lub na You Tubie.

Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku, gdzie pojawia się mnóstwo ciekawych informacji. Warto być na bieżąco.

XPoE-Switch na duże odległości do 280m
Dzięki zmianom w module xPoE6 możliwe jest wydłużenie maksymalnej odległości między switchem a kamerą IP do 280m.

Powiązane produkty

Powiązane porady

2:26
Ocena:

Film porusza problem zbyt dużej odległości kamery IP od switch-a PoE,  temat poprowadził gościnnie Mirosław Zając. Kamera IP znajdująca się w odległości powyżej 100 m od przełącznika sieciowego PoE Podłączając kamerę IP w systemie monitoringu musimy zwrócić uwagę na dwa bardzo ważne czynniki: kamera musi znajdować się w odległości do 100 m od przełącznika sieciowego, do którego … Czytaj więcej »

3:30
Ocena:

W filmie obejrzycie prezentację produktu UPS IP8 oraz test czasu podtrzymania przykładowego zestawu monitoringu. Film poprowadził gościnnie Mirosław Zając. Zestaw zasilania – UPS IP8 Wybierając system monitoringu, najczęściej skupiamy się na najbardziej oczywistych elementach, czyli kamerach i rejestratorze. Jednak musimy pamiętać, że aby mieć niezawodny system musimy go odpowiednio zasilić- krótkie zaniki zasilania mogą spowodować awarie dysku.  Każdy … Czytaj więcej »

Jak zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej
Ocena:

W dzisiejszych czasach w prawie każdym domu jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Najczęściej wykorzystywany jest jeden punkt dostępowy (np. Router z AP), który niestety nie zapewnia idealnego pokrycia zasięgiem całego budynku. Najlepszym rozwiązaniem na zwiększenie zasięgu jest montaż kolejnego punktu dostępowego (AP) oraz podłączenie go do głównego urządzenia przy pomocy zwykłego przewodu sieciowego, czyli tzw. … Czytaj więcej »