Porady

#02 Reset hasła w urządzeniach BCS Point

Porada widoczna dla konta PREMIUM
Reset hasła w urządzeniach BCS Point - część 2
narzędzia Wiha

Kontakt

Jak zresetować hasło w urządzeniach BCS Point?

W przypadku zapomnianego hasła w rejestratorze lub kamerze IP serii BCS Point, mamy możliwość jego zresetowania za pomocą serwisu Star4live. Opcja resetu hasła dostępna jest bezpośrednio na stronie star4live.com, a więc konieczne jest wcześniejsze powiązanie urządzenia z naszym kontem w chmurze.
Gdy nasze urządzenie nie jest dodane do konta Star4life, to jedyną możliwością zresetowania hasła jest procedura serwisowa. W tym celu należy skontaktować się z działem serwisu, wcześniej przygotowując numer seryjny urządzenia oraz upewniając się, że jest ustawiona na nim aktualna data. W rezultacie otrzymamy jednodniowe hasło, za pomocą którego zalogujemy się do naszego urządzenia a następnie zmienimy hasło na nowe.
Sama procedura jest bardzo prosta i wymaga od nas zalogowania się do konta star4live a następnie wybrania opcji „Retrieve” w kolumnie „Retreive Password”.

star4live-lista urządzeń

W kolejnym oknie należy sprawdzić czy wprowadzona data jest zgodna z tą, która ustawiona jest w rejestratorze/kamerze. W przypadku gdy na naszym urządzeniu data jest inna niż aktualna to należy ją wprowadzić w polu „Valid Data”.

star4live-reset hasla1
Jeśli wszystkie wprowadzone dane są prawidłowe, klikamy na przycisk „Acquire” a następnie przechodzimy do skrzynki pocztowej w celu odczytania wiadomości zawierającej kod weryfikacyjny. Odczytany kod wprowadzamy w pole „Verification Code” i klikamy przycisk”Retrieve”.

star4live-reset2

W rezultacie otrzymujemy tymczasowe hasło dostępu do naszego urządzenia, którym możemy zalogować się tylko i wyłącznie w danym dniu. Po zalogowaniu zostaniemy poproszeni o wprowadzenie nowego hasła.

star4live-reset hasla3

Chcesz wiedzieć więcej?

Reset hasła w urządzeniach […]

Porada widoczna dla konta PREMIUM
Oceń poradę:

Powiązane porady

#01 Reset hasła w urządzeniach BCS Line

Artykuł: Resetowanie hasła w urządzeniach CCTV
Ocena:

Resetowanie hasła w urządzeniach BCS Line Rozpoczynamy serię krótkich artykułów dotyczących resetowania zapomnianego hasła w urządzeniach CCTV (kamerach IP i rejestratorach). Zdajemy sobie sprawę, że zapamiętanie dużej ilości haseł nie jest łatwe a producenci sprzętu wymagają od nas używania coraz silniejszych haseł składających się z dużych i małych liter, cyfr oraz znaków specjalnych. Stosowanie mocnych haseł niesie ze … Czytaj więcej »

#03 Reset hasła w urządzeniach HIKVISION

Reset hasła w urządzeniach HIKVISION
Ocena:

Jak odzyskać hasło w urządzeniach Hikvision? Jest to ostatnia część serii porad dotyczących resetowania hasła w urządzeniach CCTV. Tym razem zajmiemy się procedurą dotyczącą kamer IP i rejestratorów marki Hikvision. Jeśli podczas pierwszego logowania zdefiniowaliśmy pytania pomocnicze to warto za ich pomocą wygenerować nowe hasło. W innym przypadku należy skorzystać z opisanej niżej metody. Procedura jest bardzo prosta lecz … Czytaj więcej »