Porady

#02 Reset hasła w urządzeniach BCS Point

DLA MONTERSÓW porada dostępna dla aktywnych zalogowanych partnerów
Zaloguj się lub sprawdź jak zostać partnerem?
reset-hasla-w-urzadzeniach-bcs-point
Ocena:

Kontakt

DLA MONTERSÓW porada dostępna dla aktywnych zalogowanych partnerów
Zaloguj się lub sprawdź jak zostać partnerem?

W przypadku zapomnianego hasła w rejestratorze lub kamerze serii BCS Point, mamy możliwość jego zresetowania za pomocą serwisu  Star4live. Opcja resetu hasła dostępna jest bezpośrednio na stronie star4live.com, a więc konieczne jest wcześniejsze powiązanie urządzenia z naszym kontem w chmurze.
Gdy nasze urządzenie nie jest dodane do konta Star4life, to jedyną możliwością zresetowania hasła jest procedura serwisowa. W tym celu należy skontaktować się z działem serwisu, wcześniej przygotowując numer seryjny urządzenia oraz upewniając się, że jest ustawiona na nim aktualna data. W rezultacie otrzymamy jednodniowe hasło, za pomocą którego zalogujemy się do naszego urządzenia a następnie zmienimy hasło na nowe.
Sama procedura jest bardzo prosta i wymaga od nas zalogowania się do konta star4live a następnie wybrania opcji „Retrieve” w kolumnie „Retreive Password”.

W kolejnym oknie należy sprawdzić czy wprowadzona data jest zgodna z tą, […]

Powiązane porady

Artykuł: Resetowanie hasła w urządzeniach CCTV
Ocena:

Rozpoczynamy serię krótkich artykułów dotyczących resetowania zapomnianego hasła w urządzeniach CCTV. Zdajemy sobie sprawę, że zapamiętanie dużej ilości haseł nie jest łatwe a producenci sprzętu wymagają od nas używania coraz silniejszych haseł składających się z dużych i małych liter, cyfr oraz znaków specjalnych. Stosowanie mocnych haseł niesie ze sobą wiele korzyści związanych z bezpieczeństwem ale zdarzają się sytuacje … Czytaj więcej »

reset-hasla-w-urzadzeniach-hikvision
Ocena:

Jest to ostatnia część serii porad dotyczących resetowania hasła w urządzeniach CCTV. Tym razem zajmiemy się procedurą dotyczącą kamer i rejestratorów marki Hikvision. Jeśli podczas pierwszego logowania zdefiniowaliśmy pytania pomocnicze to warto za ich pomocą wygenerować nowe hasło. W innym przypadku należy skorzystać z opisanej niżej metody. Procedura jest bardzo prosta lecz wymaga od nas użycia … Czytaj więcej »