Filmy
Co musisz wiedzieć przed zakupem automatyki do barm Nice
0:00
0:00 / 0:00
Znajdź nas na facebooku

Powiązane tagi

Kontakt

Co musisz wiedzieć przed zakupem automatyki NICE

Jeśli  jesteś zainteresowany zakupem automatyki do bram firmy Nice. Zapoznaj się z poniższym poradnikiem. Musisz wiedzieć, że nie każdy sprzedający będzie w stanie zaoferować Ci w pełni oryginalny i podlegający gwarancji sprzęt. Na co zwrócić uwagę kupując siłowniki Nice? Gdzie najlepiej kupić siłowniki Nice? Tanie siłowniki Nice ale z gwarancją pozakupową!

Mało znane sklepy internetowe czy też popularne portale aukcyjne, pełne są ofert  w zadziwiająco niskich cenach. Oglądając film dowiesz się z czego to wynika i czym kierować się przy zakupie.

Sprawdzony dostawca automatyki do bram nice

Po pierwsze – Sprawdź czy  wybrany przez Ciebie sprzedawca oferuje sprzęt z polskiej dystrybucji. Wiele zestawów na rynku polskim, pochodzi spoza oficjalnej dystrybucji Nice Polska. I uwaga ! Taki sprzęt nie może być gwarancyjnie naprawiany oraz serwisowany w serwisie Nice Polska.

Karta gwarancyjna nice w języku polskim

Po drugie: Zwróć uwagę na kartę gwarancyjną, czy jest w języku polskim, i czy jest poprawnie wypełniona. Brak karty gwarancyjnej oznacza, że produkt nie podlega gwarancji. Wzór prawidłowo wypełnionej karty gwarancyjnej możesz znaleźć na oficjalnej stronie Nice .

taniej nie zawsze znaczy lepiej

Po trzecie: Sprawdź  czy oferowany przez sprzedawcę zestaw jest pełnowartościowy i posiada oryginalne akcesoria. Najczęściej zestawy  w niskich cenach są zubożone o potrzebne akcesoria lub mają je zamienione na nie oryginalne, co może skutkować wadliwym funkcjonowaniem całego zestawu. Kupując u sprawdzonego dostawcy zyskujesz wsparcie pozakupowe.

Montaż automatyki do bram nice

Po czwarte: Pamiętaj, że instalacja napędu przez niewykwalifikowaną osobę oznacza utratę gwarancji. Długą i bezproblemową eksploatację automatyki zapewni tylko siłownik, który jest prawidłowo dobrany do bramy oraz profesjonalnie na niej zamontowany.

Zmiany od 2017 dotyczące instalatorów automatyki nice

I na koniec piąty punkt. Pamiętaj o licencji Nice, którą otrzymują tylko przeszkoleni instalatorzy. Od stycznia 2017 roku, instalować i serwisować automatykę do bram, będą mogli tylko i wyłącznie instalatorzy przeszkoleni, którzy uzyskali licencję. Numer licencji instalatora musi zostać wpisany w karcie gwarancyjnej, w przeciwnym przypadku produkt nie będzie podlegać gwarancji NICE.

Dodatkowa 5-letnia gwarancja Nice

I dodatkowo, pamiętaj, że do każdego zestawu automatyki Nice możesz dokupić 5-cio letnią kartę gwarancyjną, to pozwoli Ci jeszcze dłużej cieszyć się komfortowym użytkowaniem napędu do bramy. Stosując się do wyżej wymienionych zasad dokonasz właściwego zakupu. Powodzenia!

Oceń poradę: