Filmy

Skrzynia narzędziowa wiha Basic L
0:00
0:00 / 0:00
czy chcesz mieć dostęp do wszystkich treści?

Powiązane tagi

Kontakt

Walizka Basic L – profesjonalne narzędzia dla profesjonalistów.

Walizka Basic set L to 34 profesjonalne narzędzia zamknięte w poręcznej i wygodnej walizce odpornej na uderzenia. Każdy element testowany według normy IEC 60900. Prawie wszystkie narzędzia są w izolacji VDE, przeznaczonej do pracy pod napięciem 1000V. Każdy element zestawu cechuje się wysokiej jakości wykonaniem

Bezpieczna praca pod napięciem

Firma Wiha specjalizuje się w produkcji narzędzi jakości Premium by zapewnić fachowcom najwyższe standardy w ich pracy. Arkadiusz Gabrych wie wszystko o narzędziach Wiha i zaprezentuje podstawowy zestaw narzędzi dla elektryka – Walizkę Basic L.
W walizce znajduje się zestaw 34 narzędzi – większość z nich przeznaczona jest do pracy pod napięciem do 1000 V

Zestaw narzędzi

 

Szczegóły walizki Basic L

Walizka wykona jest  z odpornego na uszkodzenia tworzywa ABS. Jest alternatywą dla wszystkich walizek na ramię, materiałowych. Dodatkowy zawór dekompresujący,  umożliwia wyrównanie ciśnienia wewnątrz walizki. Możemy spersonalizować sobie walizkę, oraz zabezpieczyć ją za pomocą dwóch kłódek. Sercem walizki jest 34 elementy, które znajdują się w środku. Większość z tych narzędzi to narzędzia izolowane w izolacji VDE, czyli dopuszczalne do pracy pod napięciem do 1000 V.

Drugie dno i dodatkowe zaczepy umożliwiają przechowywanie własnych, najczęściej używanych narzędzi. Cała walizka, dzięki uszczelce, ma odpowiednią klasę ochrony IP67 i chroni nasze narzędzia przed pyłem, zanieczyszczeniami oraz wilgocią. Zestaw kierowany jest w szczególności do elektryków, automatyków czy osób zajmujących się utrzymaniem ruchu, ale również do odbiorców indywidualnych, którzy chcą pracować na profesjonalnych narzędziach.

 

Oceń poradę:

Powiązane produkty

Powiązane porady