Filmy

Przymiar dla elektryków - proste i genialne narzędzie
0:00
0:00 / 0:00
Znajdź nas na facebooku

Powiązane tagi

Kontakt

Miarka dla elektryków – w czym tkwi geniusz tego narzędzia?

Miara dla elektryków – prosta i genialna. Jeśli jesteś elektrykiem to będzie to twój nieodłączny towarzysz w twojej pracy. Zobacz w czym tkwi geniusz tego narzędzia.

MiarKa dla elektryków Longlife 2M

Zobacz jakie usprawnienia dodano do tego prostego narzędzia.

Jeśli jesteś elektrykiem to, to z pozoru proste i popularne narzędzie będzie twoim nieodłącznym towarzyszem  w pracy

Zobacz jakie usprawnienia znajdziesz w miarce składanej Wiha 42068:

WIHA 42068 – Miara składana Longlife electric 2m, metryczna, 10 członów. Uniwersalna miara składana spełnia również funkcje chwytania kabla. Jest bardzo elastyczna i odporna na wyginanie. Prowadzenie przewodów w trudno dostępnych miejscach instalacji dzięki tej miarce będzie o wiele łatwiejsze.

Parametry techniczne:
Ilość elementów 10 szt.
Możliwość pracy pod napięciem TAK
Waga 135 g
Produkt zgodny z normami europejskimi
Narzędzia nadają się do pracy w obszarze pod napięciem do 1000 V AC. Testowane według normy IEC 60900. Stanowi ona niezastąpiony element wyposażenia każdego elektryka.

Wiha 42068 – składana miarka uniwersalna

Bardzo wysoka precyzja pomiarów.

Miarka firmy Wiha posiada oznaczenia skali w dwóch kolorach, dodatkowo skala jest grawerowana, dzięki czemu nie ściera się nawet podczas intensywnego użytkowania

Widoczna na placu budowy – odbija światło UV

Miarka Wiha 42068 ma kolor pomarańczowy co znacznie ułatwia odnalezienie jej na placu budowy. Oprócz tego przy użyciu lampy UV możliwe staje się znalezienie miarki w całkowitej ciemności. Funkcje światła UV posiada inny produkt marki Wiha latarka WIHA 41286

Wysoka odporność na wyginanie.

Miarka Wiha 42068 posiada 30 procentowa zawartość włókna szklanego, dzięki czemu miarka jest bardzo elastyczna i nie łamie się tak jak większość miarek drewnianych.

Funkcja kątownika

Miarka może również służyć jako kątownik, gdyż elementy składane blokują się przy kącie 90°.

Przeciąganie kabli w trudno dostępnych miejscach

Uniwersalna metrówka Wiha 42068  zapewni wsparcie przy przeciąganiu przewodów w trudno dostępnych miejscach. Miarka posiada zintegrowany mechanizm pomocniczy służący do zaczepienia przewodów. Miarka została wykonana z wytrzymałego i odpornego na wyginanie tworzywa sztucznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu przeprowadzanie przewodów na przykład w suficie będzie o wiele szybsze.

Precyzyjne oznaczanie odległości między puszkami elektrycznymi

Miarka Wiha 42068 została zaprojektowana tak aby ułatwiać pracę elektrykom i instalatorom. Żeby przyspieszyć prace związane z instalacją gniazdek podtynkowych, na miarce zostały umieszczone znaczniki odległości między środkami puszek.

Przymiar składany longlife 2M dla elektryków

Oceń poradę:

Powiązane produkty

Powiązane porady