Porady

#01 Reset hasła w urządzeniach BCS Line

Porada widoczna dla konta PREMIUM
Artykuł: Resetowanie hasła w urządzeniach CCTV
Nie szczędzisz wysiłków w swojej pracy? Spraw sobie prezent - narzędzia klasy PREMIUM

Kontakt

Resetowanie hasła w urządzeniach BCS Line

Rozpoczynamy serię krótkich artykułów dotyczących resetowania zapomnianego hasła w urządzeniach CCTV (kamerach IP i rejestratorach).

Zdajemy sobie sprawę, że zapamiętanie dużej ilości haseł nie jest łatwe a producenci sprzętu wymagają od nas używania coraz silniejszych haseł składających się z dużych i małych liter, cyfr oraz znaków specjalnych. Stosowanie mocnych haseł niesie ze sobą wiele korzyści związanych z bezpieczeństwem ale zdarzają się sytuacje w których zwyczajnie ich nie pamiętamy.

Reset hasła bcs line

Wraz z ostatnią aktualizacją oprogramowania otrzymaliśmy możliwość samodzielnego resetu hasła. Procedura jest bardzo prosta i wymaga od nas posiadania konta mailowego oraz zainstalowanej aplikacji gDMSS lub iDMSS na urządzeniu mobilnym.

Najważniejszą rzeczą jest prawidłowa konfiguracja naszego urządzenia, która powinna zostać wykonana podczas pierwszego uruchomienia czyli tzw. inicjacji. Chodzi tutaj o ustawienie prawidłowego adresu mailowego dla konta administratora co wykonujemy podczas pierwszego uruchomienia przechodząc przez kolejne kroki kreatora ustawień.

 
Jeśli podczas konfiguracji ustawień nie podaliśmy żadnego adresu mailowego (opcja adres e-mail odznaczona) to nic straconego – Podczas próby resetu hasła zostaniemy w pierwszej kolejności poproszeni o podanie poprawnego […]

Porada widoczna dla konta PREMIUM
Oceń poradę:

Powiązane porady

#03 Reset hasła w urządzeniach HIKVISION

Reset hasła w urządzeniach HIKVISION
Ocena:

Jak odzyskać hasło w urządzeniach Hikvision? Jest to ostatnia część serii porad dotyczących resetowania hasła w urządzeniach CCTV. Tym razem zajmiemy się procedurą dotyczącą kamer IP i rejestratorów marki Hikvision. Jeśli podczas pierwszego logowania zdefiniowaliśmy pytania pomocnicze to warto za ich pomocą wygenerować nowe hasło. W innym przypadku należy skorzystać z opisanej niżej metody. Procedura jest bardzo prosta lecz … Czytaj więcej »

#02 Reset hasła w urządzeniach BCS Point

Reset hasła w urządzeniach BCS Point - część 2
Ocena:

Jak zresetować hasło w urządzeniach BCS Point? W przypadku zapomnianego hasła w rejestratorze lub kamerze IP serii BCS Point, mamy możliwość jego zresetowania za pomocą serwisu Star4live. Opcja resetu hasła dostępna jest bezpośrednio na stronie star4live.com, a więc konieczne jest wcześniejsze powiązanie urządzenia z naszym kontem w chmurze. Gdy nasze urządzenie nie jest dodane do konta Star4life, … Czytaj więcej »