Porady

#01 Reset hasła w urządzeniach BCS Line

DLA MONTERSÓW porada dostępna dla aktywnych zalogowanych partnerów
Zaloguj się lub sprawdź jak zostać partnerem?
Artykuł: Resetowanie hasła w urządzeniach CCTV
Ocena:

Kontakt

DLA MONTERSÓW porada dostępna dla aktywnych zalogowanych partnerów
Zaloguj się lub sprawdź jak zostać partnerem?

Rozpoczynamy serię krótkich artykułów dotyczących resetowania zapomnianego hasła w urządzeniach CCTV.

Zdajemy sobie sprawę, że zapamiętanie dużej ilości haseł nie jest łatwe a producenci sprzętu wymagają od nas używania coraz silniejszych haseł składających się z dużych i małych liter, cyfr oraz znaków specjalnych. Stosowanie mocnych haseł niesie ze sobą wiele korzyści związanych z bezpieczeństwem ale zdarzają się sytuacje w których zwyczajnie ich nie pamiętamy.

Reset hasła w Urządzeniach bcs line

Wraz z ostatnią aktualizacją oprogramowania otrzymaliśmy możliwość samodzielnego resetu hasła. Procedura jest bardzo prosta i wymaga od nas posiadania konta mailowego oraz zainstalowanej aplikacji gDMSS lub iDMSS na urządzeniu mobilnym.

Najważniejszą rzeczą jest prawidłowa konfiguracja naszego urządzenia, która powinna zostać wykonana podczas pierwszego uruchomienia czyli tzw. inicjacji. Chodzi tutaj o ustawienie […]

Powiązane porady

reset-hasla-w-urzadzeniach-hikvision
Ocena:

Jest to ostatnia część serii porad dotyczących resetowania hasła w urządzeniach CCTV. Tym razem zajmiemy się procedurą dotyczącą kamer i rejestratorów marki Hikvision. Jeśli podczas pierwszego logowania zdefiniowaliśmy pytania pomocnicze to warto za ich pomocą wygenerować nowe hasło. W innym przypadku należy skorzystać z opisanej niżej metody. Procedura jest bardzo prosta lecz wymaga od nas użycia … Czytaj więcej »

reset-hasla-w-urzadzeniach-bcs-point
Ocena:

W przypadku zapomnianego hasła w rejestratorze lub kamerze serii BCS Point, mamy możliwość jego zresetowania za pomocą serwisu  Star4live. Opcja resetu hasła dostępna jest bezpośrednio na stronie star4live.com, a więc konieczne jest wcześniejsze powiązanie urządzenia z naszym kontem w chmurze. Gdy nasze urządzenie nie jest dodane do konta Star4life, to jedyną możliwością zresetowania hasła jest procedura serwisowa. W … Czytaj więcej »