Szkolenia

Szkolenie przedłużające ważność licencji NICE

Szkolenie przedłużające ważność licencji NICE
Ocena:

Zapisz się

Wybierz sposób płatności
Poziom trudności
Ilość dostępnych miejsc 4 z 8
Czas szkolenia 7
Godzina przyjazdu i rejestracji 09:30
Godzina rozpoczęcia 10:00
Koszt szkolenia 250,00 zł netto (307,50 zł brutto)
Miejsce szkolenia ul. Czarnoleska 10, 32-340 Zabagnie (siedziba firmy)

Tylko dla uczestników szkolenia NICE, które odbędzie się 7 lutego i 3 marca został przygotowany specjalny GRATIS: dwukierunkowy pilot Era One BiDi.

Pilot Era One BiDi to 3-kanałowy pilot dwukierunkowy. Kompatybilny z odbiornikami, które stosują zarówno kodowanie radiowe jednokierunkowe „O-Code” jak i kodowanie dwukierunkowe „BD”. Pilot zapewnia sterowanie radiowe kodem dynamicznie zmiennym, o częstotliwości 433,92 MHz, co daje wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania, i czyni kod niemożliwym do skopiowania, a jednocześnie bardzo bezpiecznym.

O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba wolnych miejsc jest ograniczona.

 

Odnów licencję na okazyjnych warunkach

Nice – jako lider rynku zdecydował się dwa lata temu na uruchomienie programu licencyjnego w celu ochrony branży oraz zawodu instalatora przed niewykwalifikowanymi osobami, niską jakością dokonywanych instalacji i nieautoryzowanej części firm funkcjonujących w branży.

Przedłużona licencja, uzyskana po odbyciu szkolenia będzie ważna przez okres dwóch lat od daty ukończenia szkolenia (Jeśli instalator ukończy szkolenie w grudniu 2018, to jego licencja będzie ważna do 31 grudnia 2020)

Licencje wydane Instalatorom, którzy odbyli szkolenie w pierwszym roku funkcjonowania programu, tracą ważność już 31.12.2018.

 

Szkolenie przedłużające dostępne wyłącznie dla Instalatorów, którzy posiadają już licencję NICE.

Szkolenie przedłużające licencję jest jednodniowe. W czasie spotkania pogłębisz wiedzę z zakresu wiadomości o programatorach O-View i O-Box, siłownikach z rodziny Hi-Speed, module Nice Wi-Fi oraz zmodyfikowanych produktach Nice (ROAD400R10, ROBUS600R10, SPIN23R10, MC200, MC424LR10, MC800). Zostaną omówione  najczęstsze błędy montażowe popełniane przez Instalatorów. Zwieńczeniem tej części szkolenia będzie quiz: Jaki błąd popełnił Instalator.

Dlaczego warto być licencjonowanym instalatorem?

 • Trzy lata gwarancji oraz wykonywania płatnych przeglądów technicznych (jedynie Licencjonowani Instalatorzy Nice mają prawo do udzielania 3-letniej gwarancji)
 • Obniżone ceny produktów w organizowanych przez Nice Polska akcjach promocyjnych
 • Strefa Partnera Nice – dostęp do materiałów, instrukcji oraz filmów branżowych
 • Nagrody w programie motywacyjnym
 • Nicespares.com – narzędzie umożliwiające podgląd aktualnych rysunków złożeniowych wszystkich produktów NICE, w tym także nowych kodów „grup” oraz ich cen sprzedaży. Za pomocą tej strony można składać również zamówienia na części zamienne.
 • Produkty wspomagające pracę instalatora w promocyjnych cenach (O-VIEW, O-BOX, WI-FI, IBT4N)

W CZASIE szkolenia otrzymasz:

 • obiad i słodki poczęstunek
 • zaproszenie do zamkniętej grupy dla instalatorów Wsparcie po szkoleniu (grupa na Facebooku)
 • koszulkę NICE

 

Poniżej wizualizacja koszulki Nice oraz tabela rozmiarów

 

MIEJSCE SZKOLENIA: 

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Montersi. pl, która znajduje się przy ulicy Czarnoleskiej 10 w Zabagniu w okolicy Zalewu Wolbromskiego.  Dokładne współrzędne geograficzne budynku to: 50.392432, 19.748743

Orientacyjne odległości siedziby Montersi.pl od kilku wybranych miast:

 • 1,5 km od centrum Wolbromia
 • 45 km od Krakowa
 • 64 km od Katowic
 • 96 km od Kielc
 • 80 km od  Częstochowy

PARKING:

Jeśli planujesz przyjechać na szkolenie samochodem, to zalecamy pozostawienie go na parkingu, który znajduje się około 200 m od siedziby Montersi.pl (na ulicy Czarnoleskiej ). Poniższa mapka obrazuje miejsce, gdzie możesz pozostawić pojazd.

 

 

Dokumenty