Jak przedłużyć termin ważności licencji NICE?

Program licencyjny Nice trwa już od ponad dwóch lat!

Nice – jako lider rynku zdecydował się dwa lata temu na uruchomienie programu licencyjnego w celu ochrony branży oraz zawodu instalatora przed niewykwalifikowanymi osobami, niską jakością dokonywanych instalacji i nieautoryzowanej części firm funkcjonujących w branży.

Licencje wydane Instalatorom, którzy odbyli szkolenie w pierwszym roku funkcjonowania programu, tracą ważność już 31.12.2018.

Licencja NICE wkrótce straci ważność. Co zrobić?

 

 

Kto pierwszy ten…płaci mniej

Odnów licencję na okazyjnych warunkach

Wcześniejsze odnowienie licencji, pomoże uniknąć kumulacji zainteresowanych osób szkoleniem pod koniec roku. Dodatkowo możesz przedłużyć termin ważności licencji na okazyjnych warunkach. Do 30 września 2018 roku obowiązuje niższa cena szkoleń przedłużających licencję zarówno dla pierwszego, jak i kolejnego instalatora z danej firmy.

Przedłużona licencja, uzyskana po odbyciu szkolenia będzie ważna wyjątkowo przez okres dwóch lat od terminu, w którym upływa okres jej ważności, czyli co najmniej do 31 grudnia 2020 roku (po zakończeniu okresu promocji, licencje będą przedłużane o dwa lata od daty ukończenia szkolenia).

Zdobądź jeszcze więcej punktów

Instalatorzy biorący udział w programie motywacyjnym za pozytywnie zweryfikowaną instalację, uczestnicy otrzymywali do tej pory jeden punkt. Od 1 kwietnia do 30 września, za dodaną i zweryfikowaną pozytywnie instalację, otrzymają dwa punkty. Aby przedłużyć licencję, wystarczy zatem dodać 13, a nie jak do tej pory 25 instalacji.

Już teraz zachęcamy do zgłaszania instalacji na www.nice.pl oraz zapisów na szkolenia przedłużającego licencję.