Partner Premium w sklepie montersi.pl

Kim jest PARTNER PREMIUM?

Partner Premium to użytkownik, który prowadzi działalność gospodarczą i ma zweryfikowane konto instalatora sklepie montersi.pl oraz w ciągu ostatnich 90 dni zrealizował zakupy o łącznej wartości minimum 3 000 zł netto. Aby korzystać z wszystkich możliwości wsparcia, warto utrzymywać wymagany obrót we wskazanym czasie.

Nie ma znaczenia czy realizujesz zakupy online, czy telefonicznie – każda forma zakupu przybliża Cię do statusu Partnera Premium

Jakie Dodatkowe korzyści posiadają partnerzy PREMIUM?

 • Dostęp do wszystkich filmów i artykułów w serwisie wsparcia.
 • Możliwość korzystania z pomocy specjalistów Montersi.pl poprzez zdalny pulpit (Teamviewer).
 • Zaawansowane wsparcie techniczne przez telefon (w godzinach pracy).
 • Indywidualne rabaty.
 • Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku.
 • Możliwość dołączenia do promowanej bazy instalatorów montuj.to.

Jak zostać partnerem PREMIUM?

 • Jeśli posiadasz firmę instalatorską, zarejestruj się w serwisie montersi.pl.
 • Zaznacz w formularzu rejestracji, że jesteś instalatorem.
 • Oczekuj na telefon od nas. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia rabatów i indywidualnego pakietu korzyści.
 • Realizuj zakupy – wystarczy, że w ciągu 90 dni zrealizujesz zakupy za minimum 3 000 zł netto.

Dlaczego ważność Statusu partnera PREMIUM wynosi 90 dni?

Szczególnie chcemy wyróżnić naszych aktywnych Klientów – instalatorów, którzy dynamicznie działają w branży. Regularne realizowane zakupy przez Instalatora są dla nas sygnałem o aktywności zawodowej.  Jeśli ważność statusu byłaby dożywotnia, to nie moglibyśmy skutecznie wyróżnić  lojalnych Klientów.

Dlaczego nie udostępniamy TREŚCI wsparcia dla wszystkich?

W serwisie wsparcia dla instalatorów filmy i artykuły  posiadają różną widoczność – generalnie dostępne materiały dzielą się na trzy grupy:

 • FREE – materiały dostępne dla wszystkich – aby przeczytać / obejrzeć materiał nie jest konieczna rejestracja.
 • STANDARD – materiały dostępne dla instalatorów po zalogowaniu – aby przeczytać / obejrzeć materiał konieczna jest rejestracja w serwisie Montersi.pl. Przez 30 dni od rejestracji i pozytywnej weryfikacji konta, możesz korzystać z treści Standard bez realizowania zakupów. Po upływie 30 dni Konto STANDARD wygaśnie, chyba że zrobisz zakupy za kwotę w przedziale od 100 zł - 2 999,99 zł netto w sklepie Montersi.pl
 • PREMIUM – materiały dostępne tylko dla PARTNERÓW PREMIUM – aby przeczytać / obejrzeć materiał konieczne jest posiadanie statusu Partnera Premium

Dlaczego nie udostępniamy filmów i artykułów dla wszystkich? Uważamy, że tak ważnym tematem, jakim jest bezpieczeństwo, niejednokrotnie życie i mienie, powinni zajmować się fachowcy – odpowiedzialni eksperci w tej dziedzinie. Dlatego właśnie profesjonalnych i zaangażowanych instalatorów wspieramy najbardziej.
Oczywiście pamiętamy także o zwykłych użytkownikach i dla nich przedstawiamy mniej zaawansowane materiały.

Dlaczego konieczne jest utrzymanie regularnych zakupów, aby zachować status  partnera PREMIUM?

Chcemy abyście mogli uzyskiwać najlepszą wiedzę i najlepsze wsparcie! Dlatego zatrudniamy fachowców i wyjątkowych specjalistów w swoich dziedzinach. Oczywiście regularne zdobywanie wiedzy, szkolenia i przeprowadzanie doświadczeń, kosztuje. Dokonując regularnych zakupów pozwalasz nam pracować i tworzyć wsparcie dla Ciebie.  Dzięki Wam możemy przygotowywać  kolejne ciekawe artykuły i wspierać on-line lub telefonicznie.

Realizuję zakupy, ale nie osiągam wymaganej granicy zakupu, aby otrzymać status aktywnego partnera – co mogę zrobić?

Początki bywają trudne. Rozumiemy, że utrzymanie obrotu na wysokości 3 000 zł netto w ciągu 90 dni może być trudne. Jeśli jesteś zarejestrowany na stronie montersi.pl, ale nie udało Ci się zrealizować wymaganego obrotu do zdobycia statusu  Partnera Premium – skontaktuj się z nami, postaramy się pomóc.

Współpraca z instalatorami:
Magdalena Barczyk
magdalena.barczyk@montersi.pl
tel. 32 644 11 50, wew. 853