Chciałbyś dodawać piloty bez potrzeby dojazdu do klienta? Poznaj technologię Osiedle marki PROXIMA
Na czym polega technologia Osiedle od marki PROXIMA?
Technologia Osiedle jest innowacyjnym rozwiązaniem umożliwiającym dodawanie pilotów do odbiorników w sposób zdalny, bez konieczności osobistego dojazdu do klienta. Polega ona na wykorzystaniu specjalnego pilota Instalatora, który jest produkowany indywidualnie dla każdego instalatora. Personalizacja pilota polega na zakodowaniu w nim numeru NIP firmy instalatorskiej. Dzięki temu pilotowi Instalatora możliwe jest przekazywanie adresów zarówno do pilotów breloczkowych, jak i odbiorników.
Programowanie pilotów OVAL ECO w zaciszu biura
Instalator może programować piloty breloczkowe ( 4-kanałowego pilota OVAL ECO) w zaciszu swojego biura, a następnie wysyłać je do klienta. Klienci mogą być oddaleni od instalatora o nawet kilkaset kilometrów, jednak piloty od razu będą współpracować z odbiornikami na terenie ich osiedla. Dzięki tej technologii, instalator może efektywnie zarządzać dodawaniem pilotów do różnych odbiorników na osiedlu, nawet jeśli znajdują się one w różnych blokach czy posesjach.
Zastosowanie dla osiedli mieszkaniowych
Technologia Osiedle ma zastosowanie przede wszystkim w przypadku osiedli mieszkaniowych, gdzie istnieje potrzeba instalacji odbiorników do różnych bram, szlabanów czy innych systemów sterujących. Jest to rozwiązanie wygodne zarówno dla instalatorów, którzy mogą szybko i sprawnie obsłużyć swoich klientów, jak i dla użytkowników, którzy zyskują możliwość szybkiego i zdalnego dodawania nowych pilotów do swoich systemów sterowania.

Jakie elementy wchodzą w skład technologii Osiedle
Pilot Instalator:
https://www.montersi.pl/pilot-instalator-osiedle
Sterownik / odbiornik Osiedle:
https://www.montersi.pl/sterownik-odbiornik-osiedle
Pilot Oval Eco:
https://www.montersi.pl/oval-eco-osiedle-pilot-do-systemu-osiedle
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna jest dla zalogowanych użytkowników
1 komentarz
Justyna Sikora-Ficek
Super rozwiązanie dla Instalatorów zajmujących się obsługą osiedli, czy większych kompleksów mieszkaniowo usługowych.