Celuj w PIXIR – ustrzel narzędzia premium

Szybka wysyłka, pomoc techniczna, atrakcyjne rabaty i… narzędzia WIHA za 1 zł

Rozpoczynamy promocję dla instalatorów zarejestrowanych na stronie montersi.pl, w której możesz  zgarnąć profesjonalne narzędzia WIHA za 1 zł. Wśród nich znajdziesz między innymi: latarkę z laserem oraz światłami LED i UV, wkrętak LiftUp Electric z magazynkiem bitów oraz specjalistyczną poziomicę dla elektryków. Wartość nagród jest różna i waha się od 50 zł do 400 zł.

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany na stronie montersi.pl? Tutaj możesz się zarejestrować

ZASADY PROMOCJI SĄ BARDZO PROSTE. CO NALEŻY ZROBIĆ?

 

Kupuj produkty marki PIXIR ( kamery i switche) w sklepie internetowym montersi.pl.
Możesz też złożyć zamówienie telefonicznie: 32 644 11 58
lub mailowo:  sklep@montersi.pl bądź dokonać zakupu bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zbieraj naklejki promocyjne dołączone do produktów PIXIR.
Kolekcjonowanie naklejek ułatwi Ci karta promocyjna.
Nie zgub naklejek – są niezbędne do zdobycia nagrody.
Wymień zgromadzone punkty na narzędzie marki WIHA za 1zł.
Nie musisz ograniczać się do jednego upominku. W ramach zebranych punktów możesz dowolnie łączyć nagrody.

 

NAKLEJKI Z PUNKTAMI – GDZIE JE ZNAJDZIESZ? JAK WYGLĄDAJĄ?

W czasie trwania promocji (1.11-31.12.2019) na opakowaniach kamer i switchy PIXIR znajdziesz specjalne Naklejki Promocyjne.

Czerwone naklejki mają różną wartość punktową – od 2 punktów do aż 20 punktów.  Zbierz odpowiednią ilość naklejek i wymień je na nagrody za 1 zł. Zbieranie naklejek ułatwi Ci karta promocyjna, którą możesz pobrać i samodzielnie wydrukować. Odklej czerwoną naklejkę z wartością punktową i przyklej na kartę promocyjną.

Nie zgub naklejek – są niezbędne do zdobycia nagrody.

Przykładowe wartości punktowe:

Pełna lista produktów objętych promocją i wartości punktowe znajdziesz w regulaminie.

NAGRODY

ZASADY WYDAWANIA NAGRÓD

Uczestnik promocji może otrzymać dowolną ilość nagród, jeżeli tylko będzie posiadał odpowiednią ilość punktów zebranych z naklejek promocyjnych.

Wymiana punktów na nagrody może nastąpić po zakończeniu trwania promocji. Wymienione na nagrody naklejki promocyjne tracą ważność i nie mogą być wykorzystane ponownie do wyboru innych nagród. Każda pojedyncza nagroda kosztuje 1 zł brutto + wymagane punkty.

Uwaga. Po zakończeniu Promocji każdy Uczestnik będzie miał czas do 31 stycznia 2020 roku na wymianę zgromadzonych naklejek promocyjnych na narzędzia WIHA. Po upływie tego okresu wymiana nie będzie możliwa.

Wyboru nagrody dokonuje się przez wysłanie uzupełnionej karty promocyjnej na adres: E-SYSTEM Marcin Ficek, ul. Czarnoleska 10, 32-340 Zabagnie.

Uczestnik może również dokonać wyboru nagrody osobiście w siedzibie Organizatora, przed wyborem nagrody należy przekazać uzupełnioną Kartę Promocyjną z Naklejkami Promocyjnymi.

Wybrana nagroda jest przesyłana wraz z towarem objętym najbliższym zamówieniem uczestnika. Wydanie nagród jest możliwe dopiero po opłaceniu wszystkich faktur za produkty zakupione w ramach Promocji.

CZAS TRWANIA PROMOCJI

Produkty PIXIR wraz z promocyjną naklejką będą wydawane od 1 listopada do 31 grudnia 2019 roku.

Po zakończeniu promocji uczestnik ma czas do 31 stycznia 2020 roku na wymianę zebranych naklejek na nagrody – po tym terminie wymiana nie będzie możliwa.

Dowiedz się więcej o WIHA

Wiha to jeden z czołowych producentów narzędzi ręcznych przeznaczonych do użytku profesjonalnego w przemyśle i rzemiośle. Dzięki produktom wysokiej jakości zyskał sławę o zasięgu światowym. Narzędzia spełniają najwyższe wymagania pod względem funkcjonalności, trwałości oraz niezawodności dlatego można je śmiało zaliczyć do klasy premium. Zostały wyróżnione nagrodami takimi jak: design award, red dot award (winner), red dot award (best of the best) oraz Focus Open.

Masz pytania?

Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do nas – chętnie pomożemy. E-mail: promocja@montersi.pl