montersi-lcp
Nie znaleziono produktów dla wybranych filtrów. Proszę zmodyfikować filtry.

Systemy alarmowe SATEL serii CA5 - CA10

Systemy alarmowe SATEL serii CA5 - CA10

Przedstawiamy Państwu systemy alarmowe SATEL serii CA5 - CA10. Nasza propozycja skierowana jest do osób poszukujących urządzeń wysokiej jakości, które w stu procentach sprawdzą się w sytuacjach awaryjnych. Oferujemy centrale alarmowe oraz współpracujące z nimi manipulatory LED i LCD. Nowoczesne funkcje,
w które wyposażono poszczególne elementy systemów podnoszą skuteczność ich działania i sprawiają, że ich obsługa jest nieskomplikowana i szybka. 

 

Centrala alarmowa m.in. z serii CA5 - CA10 przystosowana jest do montażu w obiektach różnego typu, są idealne do małych i średnich powierzchni. Do ważnych dla użytkownika i instalatora funkcji systemu, należą: automatyczna diagnostyka podstawowych elementów, pamięć zdarzeń oraz monitoring w różnych formatach (m.in. w formacie Contact ID).

centrala alarmowa ca-10 moduł gprs manipulator lcd

Moduł GPRS umożliwia wysyłanie powiadomień o zdarzeniach w formie SMS, a także pozwala na sterowanie systemem tą samą drogą. Dzięki temu użytkownik informowany jest o wszelkich niespodziewanych sytuacjach, które miały miejsce na terenie chronionego obiektu i jeśli istnieje taka konieczność może bezzwłocznie zareagować. Atutem jest również możliwość zdalnego sterowania urządzeniami, nie trzeba przebywać w domu, by skorzystać z dowolnej funkcji.

 

Obsługę systemów alarmowych SATEL serii CA5 - CA10 ułatwia profesjonalne oprogramowanie. Zarówno konfiguracja, jak i użytkowanie nie sprawiają żadnych problemów. Konfigurację może ułatwić kabel RS-TTL, lub programowanie zdalnie - co z pewnością spodoba się każdemu instalatorowi.

 

Ważnym elementem proponowanych przez nas zestawów są nowoczesne manipulatory, zaopatrzone w wyraźne wyświetlacze oraz podświetlaną klawiaturę. Specjalne diody informują o aktualnym stanie całego systemu.

 

Obudowy urządzeń wykonano z trwałych materiałów bardzo dobrej jakości, dzięki czemu są one doskonale chronione przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, co znacznie wydłuża czas bezawaryjnej pracy.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Wszystkie produkty, które znajdziecie Państwo
w tym miejscu pochodzą od znanych producentów stawiających wysoką jakość na pierwszym miejscu.