Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

PHW - Bezprzewodowy, dwukierunkowy zestaw fotokomórek z zasilaniem słonecznym, Solemyo Air Net System

Parametry techniczne:

 • Typ: Bezprzewodowe
 • Przekaz danych: Dwukierunkowy
 • Zasięg: 20 m
 • Praca na zewnątrz: TAK
 • Wymiary: 95 x 57 x 42

PHW - Bezprzewodowy zestaw fotokomórek (nadajnik + odbiornik), przystosowany do współpracy z napędami bramowymi i szlabanami firmy NICE. Fotokomórki charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, eleganckim wyglądem oraz prostym montażem. Odbiornik został wyposażony w diodę sygnalizacyjną, umożliwiającą ustawienie właściwej współosiowości z nadajnikiem.

Cechą szczególną modelu jest wbudowany, miniaturowy panel słoneczny, dzięki któremu fotokomórki są wyjątkowo oszczędne. Ogniwo słoneczne służy zarówno do bezpośredniego zasilania urządzeń, jak i do ładowania akumulatorków. Wbudowane baterie (1.2 V typu AAA) zapewniają ciągłe działanie fotokomórek, niezależnie od warunków zewnętrznych.

Kieszeń na baterie znajdująca się we wnętrzu fotokomórki PHW

Fotokomórki PHW umożliwiają wykrywanie przeszkody znajdującej się pomiędzy nadajnikiem (Tx), a odbiornikiem (Rx). W przypadku detekcji ciała w okolicach bramy, fotokomórki uniemożliwiają pracę siłowników lub je zatrzymują. Znacznie podnoszą bezpieczeństwo użytkowania bramy. System jest szczególnie polecany dla rodzin z małymi dziećmi lub dla posiadaczy zwierząt

Zestaw PHW jest przystosowany do pracy w warunkach zewnętrznych. Wytrzymała i szczelna obudowa (IP44) gwarantuje odporność na wpływ czynników atmosferycznych.

Pomoc techniczna

 • Tomasz Tarnówka

  tel: 32 644 11 58 wew. 819

 • Michał Puto

  tel: 32 644 11 58 wew. 832

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz