PHW - Bezprzewodowy, dwukierunkowy zestaw fotokomórek z zasilaniem słonecznym, Solemyo Air Net System

Parametry techniczne:

 • Typ: Bezprzewodowe
 • Przekaz danych: Dwukierunkowy
 • Zasięg: 20 m
 • Praca na zewnątrz: TAK
 • Wymiary: 95 x 57 x 42 mm
PHW - Bezprzewodowy zestaw fotokomórek (nadajnik + odbiornik), przystosowany do współpracy z napędami bramowymi i szlabanami firmy NICE. Fotokomórki charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, eleganckim wyglądem oraz prostym montażem. Odbiornik został wyposażony w diodę sygnalizacyjną, umożliwiającą ustawienie właściwej współosiowości z nadajnikiem.
 
Cechą szczególną modelu jest wbudowany, miniaturowy panel słoneczny, dzięki któremu fotokomórki są wyjątkowo oszczędne. Ogniwo słoneczne służy zarówno do bezpośredniego zasilania urządzeń, jak i do ładowania akumulatorków. Wbudowane baterie (1.2 V typu AAA) zapewniają ciągłe działanie fotokomórek, niezależnie od warunków zewnętrznych.
 
Kieszeń na baterie znajdująca się we wnętrzu fotokomórki
 
Fotokomórki PHW umożliwiają wykrywanie przeszkody znajdującej się pomiędzy nadajnikiem (Tx), a odbiornikiem (Rx). W przypadku detekcji ciała w okolicach bramy, fotokomórki uniemożliwiają pracę siłowników lub je zatrzymują. Znacznie podnoszą bezpieczeństwo użytkowania bramy. System jest szczególnie polecany dla rodzin z małymi dziećmi lub dla posiadaczy zwierząt
 
Zestaw PHW jest przystosowany do pracy w warunkach zewnętrznych. Wytrzymała i szczelna obudowa (IP44) gwarantuje odporność na wpływ czynników atmosferycznych.
Instrukcje 523,89 KB
Karty Katalogowe 91,14 KB
POBIERZ WSZYSTKO

Pomoc techniczna

 • Tomasz Tarnówka

  tel: 32 644 11 58 wew. 19

 • Michał Puto

  tel: 32 644 11 58 wew. 32

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz