Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

PC-555S - Jednomodowy patchcord, LC - LC, OS1 9/125 μm

Parametry techniczne:

  • Rodzaj włókna: Jednomodowe
  • Ilość włókien: 1
  • Szerokość pasma pracy: 1280 - 1650 nm
  • Kategoria kabla: OS1
  • Długość kabla: 1 m
  • Złącze: LC/APC - LC/APC
  • Zastosowanie: Wewnętrzne
  • Powłoka zewnętrzna: PVC
  • Gwarancja producenta: 24 miesiące
PC-555S - Jednomodowy kabel światłowodowy, o długości 1 m, zakończony obustronnie złączami LC/APC. Cechuje się niskim poziomem tłumienia, około 0,4 dB/km dla długości fali światła 1310 nm i 0,25 dB/km dla 1550 nm. Idealny do stosowania w sieciach komputerowych, systemach przesyłu danych i plików wideo.
 
Złącza LC/APC spełniają najwyższe standardy jakości i niezawodności transmisji sygnału. Ze względu na niewielkie wymiary i łatwość instalacji, są one szeroko stosowane w modułach SFP. Kabel jest wzmocniony włóknami kevlarowymi i pokryty warstwą PVC, dzięki czemu jest wyjątkowo odporny na wpływ środowiska zewnętrznego.
 
PC555S charakteryzuje się obniżonym pikiem wodnym, dzięki czemu może skutecznie pracować w paśmie długości fali światła od 1280 nm do 1650 nm. Jego konstrukcja jest zgodna z zaleceniami ITU-T G.652.D.
 
Wysoka jakość produktu jest gwarantowana rygorystycznymi testami jakości, które musi przejść każdy wypuszczony do sprzedaży patchcord.
Sekcja jest aktualnie w trakcie uzupełniania.

Pomoc techniczna

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz