Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

PC-511S - Jednomodowy patchcord, SC/PC - SC/PC, 9/125 μm

Parametry techniczne:

  • Rodzaj włókna: Jednomodowe
  • Ilość włókien: 1
  • Szerokość pasma pracy: 1280 - 1650 nm
  • Kategoria kabla: OS1
  • Długość kabla: 1 m
  • Średnica kabla: 3 mm
  • Złącze: SC/PC - SC/PC
  • Zastosowanie: Wewnętrzne
  • Powłoka zewnętrzna: PCV
  • Gwarancja producenta: 24 miesiące
PC-511S - Jednomodowy kabel światłowodowy o długości 1 m, zakończony obustronnie złączami SC/PC. Znajdyje szerokie zastosowanie w systemach telekomunikacji, przesyle danych, video.
 
ULTIMODE PC 511S wyposażony jest w 2 końcówki SC/PC, które gwarantują bardzo wysoką jakość i niezawodność transmisji. Optyczny kabel krosowy prosty, ze względu na swoją budowę, nie sprawia problemów z podpinaniem, a zastosowany w nim mechanizm push-pull gwarantuje płynną transmisję danych, niezależnie od wpływu czynników zewnętrznych.
 
Włókno światłowodowe użyte w PC511S jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym i jest zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D. Ze względu na obniżenie piku wodnego, światłowód jest w stanie pracować w paśmie od 1280 nm do 1650 nm długości fali światła.
 
Producent gwarantuje niezawodność swoich produktów, na podstawie testów jakości, które przechodzi wyprodukowany sprzęt. Każdy światłowód musiał zaliczyć taki test, by mógł zostać dopuszczony do sprzedaży.
Sekcja jest aktualnie w trakcie uzupełniania.

Pomoc techniczna

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz