Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

Dystrybutor umożliwiający uproszczenie montażu systemu wieloabonentowego - zmniejszając liczbę wymaganych przewodów połączeniowych. KW-516M jest świetnie sprawdza się w rozbudowanych systemach wideodomofonowych.

Parametry techniczne:

  • Przeznaczenie: Do systemu wieloabonentowego
  • Obudowa: IP22
  • Temperatura pracy: -25...+60 oC
  • Wymiary: 85 x 85 x 20 mm

KW-516M - Dystrybutor przystosowany do pracy w wieloabonenckim systemie wideodomofonowym. Zalecany do stosowania w rozbudowanych systemach, w celu zmniejszenia ilości wymaganych przewodów połączeniowych.

Łączenie

Nieskomplikowany proces instalacji
Poszczególne dystrybutory są łączone szeregowo, za pośrednictwem magistrali (AF, Vcc, GND i VD). Dodatkowo, każdy z nich musi być podłączony bezpośrednio do stacji bramowej, przy pomocy przewodu wywołania lokatora. Ilość dytrybutorów koniecznych do realizacji poprawnego połączenia jest równa ilości lokatorów.

Redukcja

Uproszczenie montażu rozbudowanego systemu
Stosowanie KW-516M znacznie ogranicza ilość niezbędnych przewodów połączeniowych. W systemie zrealizowanym klasycznie ich liczba wynosi 4xN (N - liczba lokatorów), natomiast w systemie z dystrybutorami 4+N. Przykładowo dla 4 abonentów, liczba wymaganych przewodów jest o połowę mniejsza.

Pomoc techniczna

  • Michał Puto

    tel: 32 644 11 58 wew. 832

  • Tomasz Tarnówka

    tel: 32 644 11 58 wew. 819

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz