Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

IP-200PHD - Megapikselowa kamera IP, 1/3" CMOS, 2 Mp, 4.3 mm, H.264, Passive PoE

Parametry techniczne:

  • Przetwornik obrazu: 1/3'' Progressive CMOS
  • Max. rozdzielczość: 2 Mpx
  • Obiektyw: 4.3 mm
  • Kompresja obrazu: H.254, MJPEG, MPEG-4
  • Interfejs Ethernet: 10 Base-T / 100 Base-TX
  • Lokalne nagrywanie (karta SD): max. 32 GB
  • Zasilanie: 12V DC, Pasywne PoE
  • Temperatura pracy: 0...+40 oC
  • Wymiary: 74.5 x 52.6 x 35 mm
  • Gwarancja producenta: 7 dni (rozruchowa)
IP-200PHD - Megapikselowa kamera IP wyposażona w wysokiej jakości przetwornik obrazu 1/3" Progressive CMOS i stałoogniskowy obiektyw 4.3  mm. Używa najnowocześniejszej kompresji obrazu H.264 z możliwością zmiany na MPEG4 lub MJPEG. IP 200PHD dodatkowo zapewnia dwukierunkową komunikację audio i może być zasilana przy pomocy pasywnego PoE.
 
Gniazdo na kartę SD w kamerze IP-200PHD
 
Jakość obrazu:
Wysokiej jakości optyka i matryca 1/3" CMOS gwarantują doskonały obraz w rozdzielczości 1600 x 1200 (2 Mp). Kamera potrafi wygenerować obraz z większą ilością szczegółów. Rozpoznanie twarzy lub tablic rejestracyjnych pojazdu jest łatwiejsze niż w klasycznych kamerach analogowych. IP 200 PHD doskonale sprawdza się w miejscach, w których wysoka szczegółowość obrazu jest wymagana.
 
Kompresja:
H.264 jest obecnie najnowocześniejszą dostępną na rynku kompresją obrazu. Znacznie zmniejsza rozmiar plików wideo, przez co oszczędzana jest pamięć dysków twardych i możliwa jest zdalna praca z kamerami, nawet gdy przepustowość łącza internetowego nie jest duża. 
 
Akcesoria wchodzące w skład zestawu IP-200PHD
 
Archiwizacja nagrań, obsługa kart SD:
Kamera IP wyposażona jest w gniazdo na kartę pamięci SD. Po włożeniu karty SD (max. 32 GB) i odpowiedniej konfiguracji kamery, możliwe jest lokalne nagrywanie obrazu video. Jest to ciekawa alternatywa dla tych, którzy posiadają niewielki system telewizji dozorowej bez centralnego rejestratora do przechowywania nagrań lub jako rezerwowy magazyn krótkich nagrań.
 
Dostęp przez internet:
Kamera IP Airlive IP200PHD jest wyposażona w interfejs Ethernet 10 Base-T / 100 Base-TX. Wystarczy podłączyć kabel internetowy do kamery i odpowiednio skonfigurować połączenie. Po takim zabiegu, możliwy jest zdalny podgląd widoku z kamery poprzez przeglądarkę internetową lub odpowiednie programy na komputer lub telefon/tablet. Posiadając odpowiednie uprawnienia możliwe jest zarządzanie parametrami konfiguracyjnymi urządzenia.
 
Wysoka funkcjonalność:
Funkcje kamery takie jak transfer obrazu (zrzuty) przez E-Mail oraz FTP dodatkowo podnoszą atrakcyjność urządzenia. W przypadku wykrycia ruchu przez kamerę (detekcja ruchu), kamera może wysłać maila z powiadomieniem o tym zdarzeniu.
 
Akcesoria kamery IP-200PHD
 
Dedykowany program na komputer:
Razem z urządzeniem dostarczane jest na płycie CD oprogramowanie CamPro Express w wersji na 64 kamery. Program umożliwia podgląd oraz pełną kontrolę kamer zalogowanych w systemie. Funkcje programu oraz jego przejrzystość czynią z tego środowiska bardzo wygodne narzędzie do nadzoru systemu CCTV IP.
 
Aplikacje na Android oraz iOS:
Dla użytkowników smartfonów lub tabletów z systemem operacyjnym Android, producent poleca specjalną darmową aplikację IP Cam Viewer do podglądu i sterowania kamer. Aplikacja dostępna jest w portalu Google Play. Nie zabrakło również aplikacji pod systemy Apple iOS (urządzenia iPad oraz iPhone). Linki do programu IP Cam Viewer:

Pomoc techniczna

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz