Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

FE-200CU - Megapikselowa kamera IP, 2 Mp, 1/3" CMOS, 1.25 mm, IR-Cut, soczewka typu "rybie oko"

Parametry techniczne:

 • Przetwornik obrazu: 1/3'' CMOS
 • Max. rozdzielczość: 2 Mpx
 • Prędkość: 15 kl/s @ 2 Mpx, 30 kl/s @ 1.3 Mpx
 • Obiektyw: 1.25 mm
 • Czułość: 1.5 lux
 • Dzień/noc: TAK
 • Mechaniczny filtr podczerwieni (ICR): TAK
 • Kompresja obrazu: H.264, MJPEG
 • Interfejs Ethernet: 10 / 100 Base-T
 • Lokalne nagrywanie (karta SD): TAK
 • Zasilanie: 12V DC, PoE 802.3af
 • Wymiary: 83 x 83 x 60 mm
 • Gwarancja producenta: 24 miesiące
FE-200CU - Kamera IP typu "rybie oko", wyposażona w przetwornik 1/3" CMOS o rozdzielczości 2 Mp, który generuje wysokiej jakości, panoramiczny obraz o kącie 180o i 360o. Posiada stałoogniskowy obiektyw (ogniskowa - 1.25 mm), filtr IR-Cut i używa kompresji H.264 z podwójnym strumieniem kodowania. Zasilanie kamery może zostać zrealizowane przy pomocy skrętki UTP, dzięki technologii PoE (Power over Ethernet). Ze względu na szeroki kąt obserwacji, FE200CU doskonale sprawdza się w halach, sklepach i biurach. Kamera nadaje się do montowania zarówno na sufitach, jak i na ścianach.
 
Dostęp przez internet:
Kamera IP Airlive FE 200CU posiada interfejs Ethernet 10/100 Base-T (PoE). Po podłączeniu kabla internetowego i konfiguracji połączenia można zdalnie podglądać widok z kamery, przy pomocy przeglądarki internetowej lub dedykowanego programu na komputer, telefon lub tablet. Posiadając odpowiednie uprawnienia można również zmieniać ustawienia kamery.
 
Wysoka funkcjonalność:
Zastosowana technika kompresji H.264 jest obecnie najbardziej efektywną metodą zmniejszania wielkości plików wideo. W połączeniu z podwójnym strumieniem kodowania, znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na pasmo do przesyłania obrazu przez internet. FE-200CU ma możliwość transferu obrazu przez E-Mail oraz FTP. W przypadku wykrycia ruchu przez kamerę, ma ona możliwość wysłania na maila powiadomienia o tym zdarzeniu. Kamera może wyświetlać obraz do 4 wirtualnych kamer. Przy pomocy funkcji e-PTZ, można z łatwością dostosować kąt ich pokrycia, w zależności od wymagań użytkownika.
 
Obraz:
FE200CU jet wyposażona w wysokiej jakości urządzenia optyczne, dzięki którym generowany obraz nie pozostawia wiele do życzenia. Przetwornik 1/3" CMOS umożliwia rejestrację obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1600 x 1200 z wiernym odwzorowaniem barw i kontrastu. Kamera jest wyposażona w soczewkę typu "rybie oko", która umożliwia pokrycie na bazie panoramy 360o.
 
Archiwizacja nagrań na karcie SD:
Kamera posiada kieszeń na karty typu SD. Przy pomocy microSD i microSDHC można prowadzić lokalny zapis na kamerze.
 
Dedykowany program na komputer:
Oprogramowanie CamPro Express 64 zostało przygotowane z myślą o użytkownikach komputerów osobistych. Program umożliwia podgląd oraz pełną kontrolę kamer zalogowanych w systemie. Jego funkcje oraz przejrzystość, czynią go bardzo wygodnym narzędziem nadzoru systemu CCTV IP.
 
Aplikacje na Android oraz iOS:
Użytkownicy smartfonów lyb tabletów z systemami operacyjnymi Android, będą w stanie pracować z kamerą przy pomocy tych urządzeń. Producent kamery oferuje darmową aplikację IP Cam Viewer do podglądu i sterowania. Aplikacja jest dostępna w portalu Google Play. Dostępne są również aplikacje pod system Apple iOS (IPad oraz IPhone). Linki do programu IP Cam Viewer:
 
Zastosowanie kamery megapikselowej:
Dzięki wysokiej rozdzielczości, kamery megapikselowe generują obraz o bardzo dużej szczegółowości. Doskonale nadają się do pracy w miejscach w których wysoka szczegółowość jest bardzo istotna. Soczewka typu "rybie oko" czyni FE200CU doskonałym rozwiązaniem do obserwacji pomieszczeń przemysłowych, handlowych i biurowych.

 

Pomoc techniczna

 • Tobiasz Kocot

  tel: 32 644 11 58 wew. 17

 • Łukasz Sikora

  tel: 32 644 11 58 wew. 25

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz