Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

Bezprzewodowy termostat elektroniczny DAT-001, montaż jako głowice termostatyczna przy grzejnikach.

Parametry techniczne:

  • Typ urządzenia: Głowica termostatyczna
  • Technologia Z-Wave: TAK
  • Gwarancja producenta: 12 miesięcy

Elektroniczny termostat grzejnikowy DAT-001 to zasilane z baterii, bezprzewodowe urządzenie do regulacji temperatury w pomieszczeniu. Termostat DAT001 montuje się w miejsce konwencjonalnej głowicy termostatycznej. Posiada wbudowany panel sterujący, z którego można dokonać szybkiej korekty ustawień. Umożliwia zaprogramowanie wymaganych temperatur w cyklu dobowym lub tygodniowym.

Praca bezprzewodowa w technologii Z-Wave pozwala zsynchronizować ze sobą inne tego typu urządzenia i jeszcze bardziej efektywnie zarządzać energią cieplną domu. Funkcja otwartego okna wyłącza ogrzewanie, kiedy termostat wykryje nagły spadek temperatury.

Technologia bezprzewodowa Z-Wave, która została użyta w systemie Fibaro, pozwala na bezprzewodową obsługę do 230 urządzeń. Każdy moduł odbiera sygnały swoich "sąsiadów" i retransmituje je dalej. To rozwiązanie pozwoliło na osiągnięcie bardzo zadowalającego zasięgu poszczególnych elementów systemu.

Centrum systemu Fibaro stanowi moduł nazwany Home Center 2. Jest to dedykowane urządzenie wyposażone w niezbędne układy odbierające i przetwarzające dane. Dodatkowo udostępnia bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs obsługi systemu (na www).

Pomoc techniczna

  • Maciej Stanek

    tel: 32 644 11 58 wew. 831

  • Dariusz Bembenek

    tel: 32 644 11 58 wew. 824

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz