Produkty KNX są już dostępne

aktualnosc-KNX_173x200

Naszą ofertę wzbogaciły nowe urządzenia systemu KNX. Urządzenia zostały zaprojektowane przez znanego producenta systemów alarmowych – markę SATEL.

W skład nowej grupy produktów wchodzą moduły wykonawcze, czyli tzw. aktuatory oraz uniwersalny moduł wejść binarnych. Dodatkowo, Satel wprowadza na rynek zasilacz do systemu KNX o wydajności prądowej 640 mA oraz interfejs do programowania urządzeń KNX. Ciekawostką jest funkcja tego interfejsu, która pozwala na logowanie telegramów krążących po sieci. Pamięć urządzenia pozwala na zapis do 350 000 telegramów. 

W przypadku aktuatorów, dostępne są moduły przekaźnikowe, moduły do płynnego sterowania oświetleniem (oparte na tranzystorach MOSFET) oraz moduły do sterowania żaluzjami / roletami.

Wszystkie urządzenia posiadają odpowiednie certyfiaty KNX i można je programować z poziomu programu ETS (najnowszej wersji ETS 5). 

Przypominamy również o tym, że w ofercie SATEL dostępny jest moduł INT-KNX-2, który umożliwia integrację systemu alarmowego opartego na centrali INTEGRA z systemem pracującym w ramach standardu KNX.

Tutaj znajdziesz produkty KNX

KNX-w-ofercie-montersi