Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

Zewnętrzna kamera sieciowa, cechująca się maksymalną rozdzielczością 2 Mpx, możliwością pracy w ciemności i wiernym odwzorowaniem kolorów. Dodatkowo BCS-TIP3200IR-E-II wspiera standard ONVIF i ma możliwość niezależnej konfiguracji 2 strumieni kodowania - Jest doskonałym uzupełnieniem dowolnego systemu monitoringu IP.

Model BCS-TIP3200IR-E-II jako jeden z nielicznych został wyposażony w procesor sygnałowy (DSP) Texas Instruments. Jego zastosowanie gwarantuje dobrą jakość generowanego przez kamerę obrazu.

Parametry techniczne:

 • Przetwornik obrazu: 1/3'' APTINA CMOS
 • Procesor sygnałowy: Ti DM365 + AR0330
 • Max. rozdzielczość: 2 Mpx
 • Prędkość: 25 kl/s @ 2 Mpx
 • Obiektyw: 3.6 mm
 • Zasięg oświetlacza: 20 m
 • Czułość: 0 lux (wł. IR)
 • Dzień/noc: TAK
 • Mechaniczny filtr podczerwieni (ICR): TAK
 • Kompresja obrazu: H.264
 • Interfejs Ethernet: TAK
 • Obudowa: Metal
 • Obudowa zewnętrzna: TAK
 • Zasilanie: 12V DC, PoE 802.3af
 • Gwarancja producenta: 24 miesiące
BCS-TIP3200IR-II - Kamera megapikselowa, znajdująca szerokie zastosowanie w profesjonalnych systemach monitoringu IP. Zbudowana w oparciu o stałoogniskowy obiektyw i przetwornik CMOS, umożliwia rejestrację obrazu w maksymalnej rozdzielczości 2 Mpx. Przystosowana do montażu zewnętrznego, może skutecznie pracować w warunkach całkowitej ciemności - Posiada oświetlacz podczerwieni o zasięgu 20 m.
 

Metalowa obudowa

Zamontuj kamerę na zewnątrz
Obudowa kamery została wykonana z metalu i cechuje się wysoką klasą szczelności IP66 - Gwarantuje niemal całkowitą odporność na wpływ czynników pogodowych, takich jak np. opady deszczu i śniegu. Klasa szczelności IP66 zapewnia również całkowitą ochronę przed wnikaniem pyłu
 
Niewielkie wymiary kamery BCS-TIP3200IR-E-II
 

Przetwornik obrazu i procesor sygnałowy

Szczegółowość obrazu 2 Mpx
TIP3200IRE charakteryzuje się dobrymi parametrami generowanego obrazu, które umożliwiają wyłapywanie licznych szczegółów - Maksymalna rozdzielczość 2 Mpx i płynność 25 kl/s @ 2 Mpx. Są one efektem zastosowania przetwornika obrazu 1/3" APTINA CMOS oraz procesora sygnałowego Ti DM365 + AR0330.
 
Texas Instruments - Jeden z czołowych producentów układów półprzewodnikowych, takich jak DSP. Zastosowanie procesora Texas Instruments gwarantuje wysoką jakość obrazu.
 

Obiektyw 3.6 mm

Kąt widzenia około 70 stopni
Kamera posiada stałoogniskowy obiektyw 3.6 mm. Dzięki niemu zbliżenie i kąt widzenia kamery są uniwersalne - Nadaje się ona do realizacji funkcji podglądowych w systemie monitoringu.
 

Oświetlacz IR

Skuteczna praca przy każdym oświetleniu
BCS-TIP3200IR-E-II została wyposażona w oświetlacz podczerwieni, o maksymalnym zasięgu 20 m. Dzięki niemu może ona nagrywać obraz w nocy, przy braku oświetlenia. Światło podczerwone generowane przez kamerę jest niewidoczne dla ludzkiego oka.
 
Oświetlacz podczerwieni zastosowany w kamerze BCS-TIP3200IR-E-II
 

Mechaniczny filtr podczerwieni

Naturalne barwy obrazu
Bardzo dużą zaletą kamery jest wbudowany tzw. mechaniczny filtr podczerwieni - Podczas pracy dziennej pochłania znaczną część promieniowania IR, dzięki czemu generowany obraz zachowuje naturalne kolory. Kiedy kamera przechodzi na tryb nocny i uruchamia oświetlacz, filtr zostaje ściągnięty z przetwornika i możliwa jest obserwacja przy oświetleniu IR.
 

Interfejs sieciowy

Możliwość zdalnej pracy
BCS TIP3200IR-II posiada interfejs ethernet, Web server i jest zgodna z NVR, CMS(PSS/DSS) i DMSS. Po odpowiedniej konfiguracji użytkownik ma możliwość nawiązania zdalnego połączenia - Możliwy jest podgląd obrazu z kamery, a nawet zmiana parametrów pracy. Zdalne połączenie nawiązuje się przy pomocy przeglądarki internetowej lub dedykowanemu programowi. Model może być zasilany poprzez  PoE (Power over Ethernet).
 
Przepust na kabel w uchwycie kamery BCS-TIP3200IR-E-II
 

Podwójny strumień kodowania

Zmniejszenie wymaganej przepustowości łącza podczas pracy zdalnej
Podwójny strumień kodowania daje możliwość wprowadzenia różnych ustawień dla 2 niezależnych strumieni. Przykładowo można ustalić maksymalną rozdzielczość dla strumienia nagrywanego na rejestratorze i zmniejszyć ją dla strumienia do zdalnego podglądu - Takie ustawienie zmniejsza wymagania dotyczące przepustowości podczas pracy zdalnej.
 

Kompresja H.264

Oszczędza miejsce na dyskach rejestratora
Kompresja H.264 jest powszechnie stosowana w kamerach i rejestratorach BCS. Jej zastosowanie umożliwia zmniejszenie wielkości plików wideo nawet do 10x, przez co można znacząco zredukować zużycie miejsca na dyskach twardych.
 

Onvif

Szeroki wachlarz współpracujących rejestratorów
TIP3200IR-E jest zgodna ze standardem ONVIF. Umożliwia on współpracę z rejestratorami innych producentów, które również go wspierają.

Pomoc techniczna

 • Tobiasz Kocot

  tel: 32 644 11 58 wew. 17

 • Łukasz Sikora

  tel: 32 644 11 58 wew. 25

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz