Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

Sieciowa klawiatura sterująca, służąca do łatwego i szybkiego sterowania systemem monitoringu wizyjnego. Została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy chcą skupić pełną kontrolę nad systemem w jednym urządzeniu. Model KN został wyposażony w interfejs sieciowy, umożliwiający zdalną współpracę z klawiaturą. BCS-DVR-KN-II charakteryzuje się niezawodnością działania i bardzo wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu świetnie sprawdza się w dużych systemach monitoringu.

Parametry techniczne:

 • Interfejs komunikacyjny: RJ-45
 • Interfejs sieciowy: TAK
 • Wyświetlacz: LCD
 • Joystick: TAK
 • Złącza USB: TAK
 • Protokoły dla kamer: Pelco-P, Pelco-D, DH-SD
 • Protokoły dla rejestratorów: DH1, DH2
 • Temperatura pracy: +10...+55 oC
 • Gwarancja producenta: 24 miesiące
BCS-DVR-KN-II - Sieciowa klawiatura sterująca, do programowania i obsługi systemu monitoringu, zbudowanego w oparciu o kamery obrotowe rejestratory BCS. Charakteryzuje się nowoczesnym designem i bardzo wysoką funkcjonalnością. Dzięki niej istnieje możliwość pełnego wykorzystania potencjału systemu IP. Klawiatura została wyposażona w joystick, wyświetlacz LCD i liczne przyciski funkcyjne. Dostosowany do użytkownika interfejs zewnętrzny sprawia, że korzystanie z klawiatury jest wyjątkowo proste i intuicyjne.
 
Złącza umieszczone z boku klawiatury BCS-DVR-KN-II
 
Dostęp przez internet:
BCS-DVR-KN-II została wyposażona w gniazdo RJ-45, dzięki któremu może zostać podłączona do sieci internetowej. Aby zrealizować połączenie wystarczy wpiąć klawiaturę do switcha lub routera i odpowiednio je skonfigurować. Klawiatura komunikuje się ze współpracującymi urządzeniami przy pomocy sieci Ethernet. Połączenie z internetem daje dodatkowo możliwość zdalnej pracy z klawiaturą - podgląd, sterowanie i zmiana parametrów systemu monitoringu.
 
Współpracujące urządzenia i funkcjonalność:
BCS-DVR-KN-II obsługuje najpopularniejsze protokoły komunikacyjne do sterowania głowicami obrotowymi - Pelco-P, Pelco-D, DH-SD. Dzięki nim może skutecznie współpracować z kamerami obrotowymi innych producentów, niż BCS. Do komunikacji z rejestratorami cyfrowymi używa protokołów DH1 / DH2. Bardzo dużą zaletą klawiatury jest możliwość pełnej obsługi systemu monitoringu. Umożliwia np. sterowanie przesłoną, ostrością lub ogniskową podłączonych kamer. Daje również możliwość wyzwalania presetów, realizuje funkcje auto-skanowania, tras patrolowych, itp..
 
Klawiatura numeryczna z wyświetlaczem BCS-DVR-KN-II
 
Zastosowanie:
Klawiatura ze względu na bardzo wysoką funkcjonalność, doskonale sprawdza się w dużych i skomplikowanych systemach IP. Przykładowo może być stosowana w pomieszczeniach ochrony - daje osobie obserwującej łatwą kontrolę nad systemem oraz umożliwia szybkie wykonanie odpowiedniego manewru kamerą w przypadku wykrycia czegoś podejrzanego.
 
Zarządzanie systemem monitoringu:
Każde dołączone do klawiatury urządzenie posiada identyfikator ID. Wybór elementu którym chcemy sterować jest dokonywany przez wprowadzenie właściwego identyfikatora.
 
Akcesoria wchodzące w skład zestawu BCS-DVR-KN-II

Pomoc techniczna

 • Tobiasz Kocot

  tel: 32 644 11 58 wew. 817

 • Łukasz Sikora

  tel: 32 644 11 58 wew. 825

Formularz kontaktowy

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz