Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

Relacja z dnia otwartego

Data dodania: 2014-09-10 14:31:55

 
MontersDay
Za nami już kolejna edycja szkolenia z cyklu "Dzień otwarty". Tym razem pod nazwą „MontersDay”. Ostatnie wydarzenie zorganizowaliśmy  wraz z firmą PULSAR - producentem zasilaczy i obudów do systemów alarmowych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MontersDay
Uczestnicy spotkania mieli okazję poznać ciekawe zagadnienia z dziedziny zasilania systemów alarmowych i systemów telewizji przemysłowej. Przeprowadziliśmy doświadczenia porównawcze z użyciem kilku różnych zasilaczy. Pomiary temperatury pracujących zasilaczy jednoznacznie wykazały, że zasilacze Pulsar są bardzo stabilne i zachowują dobre parametry podczas pracy ciągłej.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MontersDay
Szczególną uwagę uczestników zwróciły kwestie dotyczące zdalnego nadzoru zasilaczy. Na bazie nowej serii zasilaczy "Black Power" i "Red Power" pokazano, w jaki sposób można zdalnie połączyć się z zasilaczem (np. poprzez TCP/IP lub RS-232/RS-485).  W związku z tym, że rośnie świadomość stosowania dobrej jakości urządzeń zasilających, takie rozwiązania stają się bardzo popularne.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MontersDay
Oprócz wspomnianych doświadczeń i pokazów, instalatorzy mieli okazję indywidualnie porozmawiać z przedstawicielami firmy Pulsar i E-System. Aby tradycji stało się zadość, zrobiliśmy dłuższą przerwę na wspólne grillowanie a pod koniec spotkania, losowanie nagród.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MontersDay
Dzięki Państwu uznaniu jesteśmy przekonani, że takie wydarzenia są potrzebne i dlatego w planach mamy już kolejne. Jeśli spotkacie się znowu z hasłem MontersDay to będzie zapowiedź dużej dawki unikalnej wiedzy, dobrego jedzenia i perspektywy wygrania cennych nagród.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Zapraszamy na kolejne edycje!

Wstecz