Czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nieaktywny

Siłowniki ROX i TUB w nowej odsłonie

Data dodania: 2019-01-10 09:03:55

Kolejne, ulepszone produkty Nice Polska, zostały wprowadzone do sprzedaży - stare modele będą sukcesywnie zastępowane nowymi. Sprawdź co zmieniło się w siłownikach ROX i TUB
 
Siłownik ROX600R10 oraz ROX1000R10 otrzymały odświeżoną centralę - ROA40
 
Co to oznacza?
 
 1. Zintegrowany z centralą, multisystemowy odbiornik radiowy, który może współpracować jednocześnie z pilotami kompatybilnych systemów (FLO, FLOR, SMILO, OPERA) o pojemności 100 kodów. Oznacza to, że nie będzie potrzeby usunięcia pamięci radiowej przy zmianie systemu radiowego np. ze SMILO na FLOR.
   
 2. Możliwość podłączenia programatora O-View (z bardzo ograniczoną funkcjonalnością).
   
 3. Diody LED (czerwona i zielona), które umieszczone są w centrali i mogą sygnalizować jedną z 8 różnych zakłóceń, uniemożliwiających prawidłową pracę automatyki.
   
 4. Przycisk PROGRAM - służy on do zapamiętania przez centralę statusu wejścia STOP, które ma być traktowane jako „normalne”. Wejście STOP może zaś przyjmować status NO, NC, lub 8,2kΩ. Ułatwi to wykorzystanie go do podłączenia różnych systemów bezpieczeństwa.
   
 5. Aktywna funkcja furtki (znajduję się ona na drugim kanale multisystemowego radia wbudowanego w płytę elektroniki)
   
 6. W zestawie 10 przełączników dip-switch, dwa ostatnie odpowiadają za funkcję „hamulca”. Kombinacja ich ustawień umożliwia wybór jednej z trzech wartości hamowania lub rezygnację z tej funkcji.
   
 7. Funkcja FOTOTEST, która zwiększa bezpieczeństwo użytkowania bramy automatycznej, dzięki sprawdzeniu przed każdym manewrem, czy podłączone fotokomórki są sprawne, a ich okablowanie nie jest uszkodzone.
nowa centrala ROA40
 
TUB4000 to następca TUB3500 – zostały on wyposażony w nowoczesną centralę D-PRO 500. 
 
Co to oznacza?
 
 1. Większy dopuszczalny ciężar bramy - z 3500 kg wzrasta on do 4000 kg.
   
 2. Centrala sterująca D-PRO 500 posiada wiele nowych możliwości, np. opcję podłączenia programatora O-View za pomocą modułu IBT4N i przeprogramowania wejścia „foto” na OPEN, CLOSE, Krok po Kroku, STOP – tak jak w D-PRO ACTION, czy możliwość podłączenia listwy optycznej lub rezystancyjnej.
   
 3. Do nowej centrali możemy podłączyć kartę dwuprzekaźnikowych wyjść bezpotencjałowych NDA040, która pozwala na rozbudowanie możliwości centrali o np. kontrolkę serwisową, czerwony/zielony semafor oraz opcję podłączenia radia typu SM (np. OXI) i realizację 15 innych funkcji.
Nowa centrala D-PRO 500

Wstecz